Martin K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026 Napsáno Březen 2026
velmi dobré
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Krásná pláž přímo před pokoji a prostorné nové ubytování vytvářejí ideální prostředí. Rodiny s nejmenšími ocení rychlý check-in a možnost upgradu na vilu při příjezdu. Milovníci pláže si užijí čisté moře s rozmanitým podmořským životem včetně rejnoků, žraloků a želv. Hotelová služba je vynikající, pokoje jsou uklízeny dvakrát denně a nabídka čerstvého ovoce a zeleniny je široká.
Invy, asistent Invia shrnutí na základě zákaznických recenzí
od 55 474 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 6 hodnocení)
Průměrné hodnocení počítáme z recenzí zveřejněných za poslední 3 roky.
Tento hotel je 53. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 88 v Maledivy.
Martin K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026 Napsáno Březen 2026
velmi dobré
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrea B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026 Napsáno Únor 2026
Krásny hotel s top službami. Večere dosť jednotvárne.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Ilona D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025 Napsáno Říjen 2025
Krásný hotel, služby, naprosto dokonalá dovolená. Mimo sezónu, žádné fronty, skoro žádní turisté v moři, na pláži u bazénů. Jediné, kde bylo vidět, že na ostrovech nejsme sami, byly bufetové resturace. Ale i tak poloprázdno. Skvělý odpočinek pro nás i děti.
Nádherná, čistá pláž a průzračné moře, hodně ryb, rejnoci, žraloci, 3 želvy.
StravaVždy velký výběr, méně masa než jsme zvyklý. Ale nevadilo, hodně velký výběr zeleniny a ovoce.
UbytováníUpgrade vily ihned po příjezdu zdarma, po vystoupení z rychločlunu ubytování do 30 minut, včetně zamluvení oběda, večeře a ukázky ostrova. Naprosto dokonalé služby.
SlužbyNaprosto dokonalý servis hotelu, úklid pokoje 2x denně, úklid celého ostrova, pláží. Skvělé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025 Napsáno Září 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
Príchod do Male - perfektný ,delegát ihneď koordinoval a naozaj skvelo zvládol celý nástup na rýchloloď.Po krásnom uvítaní trošku šok, keď sme si check in spracovali sami na svojích mobiloch, to som naozaj ešte nezažila, ale tak fajn, rezort to má asi takto zariadené. Sedeli sme bez vody a akéhokoľvek usmernenia na ubytovanie čakajúc,že aspoň naozaj niekto nás usmerní o ďalšom postupe. Nakoniec som s 3 deťmi ráno o 7,30 po hodine čakania rozhodla, že ideme teda na raňajky , ktoré som si ale mala zaplatiť. Žiaľ nemala som šťastie najesť sa"ZADARMO / plná penzia uhradená/"ako iní z môjho zájazdu ,s rovnakou cestovnou kanceláriou dokonca s rovnakého mesta , otočili ma hneď pri vchode ,že začíname až obedom. Nakoľko som ostala bez kufra, plavky a ostatné veci, ktoré by mi pomohli nejako prežiť boli na izbe, ktorá ale ešte nebola pripravená, sama som si išla kufor vyzdvihnúť a začať dovolenku s 3 deťmi o hlade a smäde...Nebola som na Maldivách prvý krát a toto miesto je pre mńa naozaj čarovné. Musím ale na rovinu povedať, že pri výbere cestovky už budem opatrná a uprednostním CK.Viac krát sa mi stalo, že pri pobyte sme mali rozdielny prístup aj keď opakujem cestovná kancelária bola rovnaka, strava bola rovnaká , príchod aj odchod sme mali v tie isté dni a na smolu cestovnej kancelárie sme ešte aj kamarátky. Nepochopím, prečo sme mali rozdielne služby a dokonca zájazd loďou v cene, keď sme išli rovnakou CK s rovnakými službami. Za mňa sklamanie a v neposlednom rade aj pokazená dovolenka.
výborná, krásna, rozmanitá, upravená, každý si nájde to svoje
StravaDobrá ,ale na Fihalhohi je strava určite lepšia. Ocenila som ale naozaj veľký výber ovocia, zeleniny a na mieste pečený arabský chlieb.
UbytováníVýborné, nemám čo vytknúť.
Službybolo by vhodné si kontrolovať zamestnancov, či skutočne robia v rámci svojej náplne to ,čo sa od nich očakáva, písala som sťažnosť a vec posunuli na akože manažment.....je to veľký kolos a treba podotknúť ,že čistota a servis v rámci ubytovania naozaj na veľmi dobrej úrovni
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024 Napsáno Červenec 2024
Ubytování fantastické. Na ostrově bohužel probírá rekonstrukce několika jiných domů, takže celkem hluk a špína... Jídlo průměrné, na Maledivách už jsme zažili lepší.
Pláž krásná, přímo před pokojem. Fantastické.
StravaStrava průměrná, pořád se opakovalo dokola. Fronty na jídlo, na saláty. Čekací doba na pití také nepřiměřená.
UbytováníUbytování fantastické, nové, prostorné, čisté.
SlužbyPoslední den bez stravy a bez pití, museli jsme si připlatit. To nechápu, zaplatili jsme si zájezd s ultra all inclusive. Odlet až pozdě v noci, přesto poslední jídlo snídaně... I přes příplatek jsme si poslední pití museli zaplatit hotově. To nám ten celkový dojem dost pokazilo. Poslední loď v 18:00, odlet v 01:45... taky jako pecka...
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Vít Veselý
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Listopad 2022
Super zážitek. Krásný vodní svět.
Ubytování parádní, vždy všude čisto.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Olga Pelnářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Únor 2022
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni
Krásná, čistá, nádherné koupání.
StravaStrava ve stejném duchu jako v resortech jiných zemí, obohacena o místní speciality. Jídla bylo dostatek. Pouze nás překvapilo, že přesto, že jsme měli all inclusive, stravovali jsme se pouze v jedné restauraci. Další restaurace byla pro ty, co měli ultra all inclusive
UbytováníUbytování velmi pěkné, služby kvalitní.
SlužbyPersonál ochotný , snažil se pokaždé vyjít vstříc.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...