Sándor Ferenc Schneider
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné slunečné počasí 24-25 °C na konci října jsme měli. Byli jsme v Buggibě už počtvrté. Tentokrát jsme také jeli autobusem číslo 48 do Valetty. V Valettě je telefonní síť přetížená, okolí starého autobusového nádraží bylo rozkopané (stavba). Jsou zde nové autobusové zastávky. Uvnitř centra už je to v pořádku. Na cestě jsou dopravní zácpy.
Příjemné slunečné počasí 24-25 °C na konci října jsme měli. Byli jsme v Buggibě už počtvrté. Tentokrát jsme také jeli autobusem číslo 48 do Valetty. V Valettě je telefonní síť přetížená, okolí starého autobusového nádraží bylo rozkopané (stavba). Jsou zde nové autobusové zastávky. Uvnitř centra už je to v pořádku. Na cestě jsou dopravní zácpy.
Přistoupili jsme k tomu dvěma způsoby: 1. Došli jsme k hotelu Primera a promenáda lemovaná palmami vede (na Hlavní náměstí) k moři. Poznámka: McDonald's se přestěhoval z pobřeží na Hlavní náměstí a je velmi kultivovaný. Wi-Fi signál je velmi dobrý – i na sledování filmů. 2. Ulice s autobusovými zastávkami 31 a 48 také vede k moři. Pobřeží je skalnaté, ale i koncem října se tam hodně lidí koupalo, voda je čistá.
StravaTypická anglická snídaně (English Breakfast) studené i teplé pokrmy. Večeře je různorodá. Nějaká polévka a kuře, krůta, hovězí, ryba, vepřové pečené nebo šťavnaté. S různými přílohami. Jídla jsou podávána v teplých nádobách zakrytých pokličkami, kuchař servíruje na požádání. Tím se vyhnete nechutnému hrabání, které je jinde běžné. Přímo vedle hotelu je potravinový obchod.
UbytováníDostali jsme prostorný pokoj číslo 206 ve 2. patře s výhledem na východ. Ráno na nás svítilo slunce, odpoledne bylo příjemně ve stínu. V pokoji fungovalo Wi-Fi. Za 1 EUR za hodinu jsme dostali chráněný přístup s heslem. Byly k dispozici lístky různých délek. Koupili jsme si dvouhodinové. Silné závěsy chránily před hlukem z ulice. Každý den uklízeli. Uprostřed pobytu byla výměna ložního prádla. Rodinná atmosféra. Přátelský personál. Zajímavost: Velikost, vzhled a atmosféra hotelu připomínají turecký hotel "Cimen" v Alanyi. :-)
SlužbyNepoužívali jsme žádné zvláštní služby. Občas jsme sledovali televizi.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)







