Iva N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Gozo je skvělé, jezdím tam opakovaně pro jeho jedinečnou atmosféru.
Gozo je skvělé, jezdím tam opakovaně pro jeho jedinečnou atmosféru.
..nevyužili jsme, cestovali jsme mimo sezónu za památkami.
StravaNeuvěřitelně chutná, velké porce kvalitního jídla..
UbytováníTypický hotel se vším, co o dovolené potřebujete.. čisto, velmi příjemný personál, dostupná Wi-Fi ve všech prostorách.
SlužbyVelmi příjemný a nápomocný personál, se kterým se dlouho na cestách nesetkala.. kéž by vše fungovalo takto i jinde :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)



























