Zdeňka H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
S pobytem jsme byli velmi spokojeni .Nebylo nic ke kritice. Co jsme očekávali se splnilo. Na to, že jsme 70+ jsme vše zvládli a velmi nás posílilo toto vědomí. Na místě domluvené výlety byly vždy načas a také cesta z letiště do hotelu a zpět proběhla v pořádku.
S pobytem jsme byli velmi spokojeni .Nebylo nic ke kritice. Co jsme očekávali se splnilo. Na to, že jsme 70+ jsme vše zvládli a velmi nás posílilo toto vědomí. Na místě domluvené výlety byly vždy načas a také cesta z letiště do hotelu a zpět proběhla v pořádku.
Pláž jsme tentokrát využili jen k procházkám. Více jsme se soustředili na bazén. Bylo to kvůli větrnému počasí a chladnější vody v oceánu.
StravaVýborný výběr jídel všeho druhu. Spoustu ovoce, sladkého ,pečiva a sýrů.
UbytováníBydleli jsme v rezidenci,3 poschodí bez výtahu a různé jiné schody jsme( 6 x 90 schodů denně) zvládali jako sportovní výkony. Pokoj čistý ,výměna ručníků, velký sprchový kout .Bez připomínek. Doplňování pitné vody.
SlužbyV recepci nám hodně pomáhali se vším, hlavně pro naší omezenou znalost jazyka, s překladem v telefonu. Při příjezdu nám donesli kufry až na pokoj po schodech. opět
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)











