Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená,krásná bohatá země,po první noci v h,Omega bez chby.Mému příteli na výlet ujeli 1 min před stanoveným odjezdem,náš kvalitní a schopný delegát se omluvil,chápu-jsme lidi nejsme stroje
Nádherná dovolená,krásná bohatá země,po první noci v h,Omega bez chby.Mému příteli na výlet ujeli 1 min před stanoveným odjezdem,náš kvalitní a schopný delegát se omluvil,chápu-jsme lidi nejsme stroje
Asi 200m,, moře vhodné pro dobré plavce,nevhodné pro malé děti,nevhodné pro šnorchlování-voda je mírně zakalená
StravaStrava byla vynikající,prakticky nebylo potřeba dokupovat obědy.Ochutnávali jsme mořské plody a ovoce,hlad jsme neměli
UbytováníVelmi pěkné
SlužbyČisto,pokojské ochtné,ručníky,osušky o.k.
Byla tato recenze užitečná? (5) (2)







































