Zuzana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
hotel je krasny, čisty a veľmi priestranny. Personal je naozaj velmi mily a vo vsetkom napomocny. Odvoz z letiska aj na letisko bol super zorganizovany, delegat nam pomohol s vyberom vyletu aj nam dal vsetky potrebne informacie
hotel je krasny, čisty a veľmi priestranny. Personal je naozaj velmi mily a vo vsetkom napomocny. Odvoz z letiska aj na letisko bol super zorganizovany, delegat nam pomohol s vyberom vyletu aj nam dal vsetky potrebne informacie
More bolo velmi ciste a piesok bol jemny, ziadne kamene ani ziadne ostre koraly. Vlny boli prijemne, skor vacsie. Plaz bola upravena, vzdy bolo dostatocne mnozstvo lehatok a slnecnikov
Stravastrava formou bufetovych stolov bola naozaj velmi rozmanita a velmi chutna. Pacilo sa mi ze tam mali vzdy kutik z miestnymi specialitami ktore boli pripravovane s marockymi tradicnymi koreninami. My s dcerou sme veganky a nemali sme ziadny problem si vybrat z dostatocneho mnozstva jedal. Vsetko bolo vzdy cerstve a chutne pripravene. Kedykolvek sme prisli na obed/veceru/ranajky vzdy bolo dost vsetkeho. Personal bol ochotny a mily.
UbytováníIzba bola mega velka a priestranna, upratovanie bolo kazdy den, vsetko vzdy ciste a vymenene. Voda vo flasiach bola kazdy den doplnena.
SlužbyPlná spokojnosť so všetkým
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







