Agnesa Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Normální městský hotel. Služby normální. Snídaně mají menší výběr večeře lepší.
Není moc dobrá doprava z místa Taxi ale není drahé případně ani autobus
Jsou možné výlety. Nedostaly jsme žádné informace od paní na letišti např ohledně transferu žádný email žádná sms.
Celkový dojem dobrý
Normální městský hotel. Služby normální. Snídaně mají menší výběr večeře lepší.
Není moc dobrá doprava z místa Taxi ale není drahé případně ani autobus
Jsou možné výlety. Nedostaly jsme žádné informace od paní na letišti např ohledně transferu žádný email žádná sms.
Celkový dojem dobrý
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)






