Ágnes Gizella D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Autentický hotel v centru města se všemi výhodami i nevýhodami. Milí hostitelé, vše je čisté. Pokoje jsou jednoduché, ale je zde vše, co potřebujete. Snídaně je bohatá a chutná, podává se na střešní terase. Hotel připomíná Tisíc a jednu noc, i když jsou zde kočky a švábi. Všude vůně skořice a pomerančových květů, nádherná keramika a vitrážové lampy. Ochotný, milý personál, překvapivě příjemné prostředí, vnitřní atrium s bazénem uvnitř, malá okna, silné zdi. Večer je slyšet hluk rušného města ještě dlouho a mnoho malých obchodů s potravinami v okolí je otevřených i v noci. Tržnice je 5 minut chůze a má dostatek zboží, aby se dalo nasytit půlka Evropy. Personál se už v 8 ráno hemží, uklízí, snaží se uspokojit vaše potřeby a vyřešit drobné chyby. Například jednou mi sebrali sandály i s mozkem, ale našli je dřív, než šly do pračky. Zase se sem vrátí.
Autentický hotel v centru města se všemi výhodami i nevýhodami. Milí hostitelé, vše je čisté. Pokoje jsou jednoduché, ale je zde vše, co potřebujete. Snídaně je bohatá a chutná, podává se na střešní terase. Hotel připomíná Tisíc a jednu noc, i když jsou zde kočky a švábi. Všude vůně skořice a pomerančových květů, nádherná keramika a vitrážové lampy. Ochotný, milý personál, překvapivě příjemné prostředí, vnitřní atrium s bazénem uvnitř, malá okna, silné zdi. Večer je slyšet hluk rušného města ještě dlouho a mnoho malých obchodů s potravinami v okolí je otevřených i v noci. Tržnice je 5 minut chůze a má dostatek zboží, aby se dalo nasytit půlka Evropy. Personál se už v 8 ráno hemží, uklízí, snaží se uspokojit vaše potřeby a vyřešit drobné chyby. Například jednou mi sebrali sandály i s mozkem, ale našli je dřív, než šly do pračky. Zase se sem vrátí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







