Vladimíra A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 104 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 2 hodnocení)
Tento hotel je 29. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 104 v Maroko.
Vladimíra A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ladislav Kníže
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Byl jsem hodně zklamaný. Už na letišti po příletu na mě nikdo nečekal a po půl hodině jsem odjel taxíkem. Na transfer na letiště jsem poslední den také marně čekal. Zase jsem musel taxíkem. Zaplatil jsem dohromady 40 euro.
Byl jsem hodně zklamaný. Už na letišti po příletu na mě nikdo nečekal a po půl hodině jsem odjel taxíkem. Na transfer na letiště jsem poslední den také marně čekal. Zase jsem musel taxíkem. Zaplatil jsem dohromady 40 euro.
Měl jsem jenom snídani. Nic moc malý výběr.j jeden salám jeden sýr /trojúhelník/.,jogurt ,pečivo, káva, juice. Na čtyřhvězdičkový hotel hrozný. .
UbytováníPokoj byl příjemný , pouze postel byla hodně tvrdá, bez prášku jsem neusnul. První návštěva pokojske byla po 5 dnech.
Až na úklid v pohodě.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Vladimíra A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Hluk v hotelu bylo největší negativum. Zbytek odpovídalo ceně
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ladislav Kníže
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Byl jsem hodně zklamaný. Už na letišti po příletu na mě nikdo nečekal a po půl hodině jsem odjel taxíkem. Na transfer na letiště jsem poslední den také marně čekal. Zase jsem musel taxíkem. Zaplatil jsem dohromady 40 euro.
Byl jsem hodně zklamaný. Už na letišti po příletu na mě nikdo nečekal a po půl hodině jsem odjel taxíkem. Na transfer na letiště jsem poslední den také marně čekal. Zase jsem musel taxíkem. Zaplatil jsem dohromady 40 euro.
Měl jsem jenom snídani. Nic moc malý výběr.j jeden salám jeden sýr /trojúhelník/.,jogurt ,pečivo, káva, juice. Na čtyřhvězdičkový hotel hrozný. .
UbytováníPokoj byl příjemný , pouze postel byla hodně tvrdá, bez prášku jsem neusnul. První návštěva pokojske byla po 5 dnech.
Až na úklid v pohodě.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.