Blanka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V zájezdu měl být transfer z letiště, ale nikdo nepřijel. Musela jsem tedy řešit přes SOS linku.
V zájezdu měl být transfer z letiště, ale nikdo nepřijel. Musela jsem tedy řešit přes SOS linku.
Snídaně průměrná.
Jídlo mimo hotel bylo výborné.
Na pokoji nefungovala klimatizace resp. nefungovalo topení klimatizací. Byli jsme tam na konci prosince. V noci teplota venku kolem 10 stupnu. Ústřední topení na pokoji nebylo, ačkoliv bylo uvedeno v popisu vybavení hotelu.
Klimatizaci, aby topila nakonec v hotelu opravili, ale za 3 dny opět nefungovala.
Wifi na pokoji šla občas.
Trezor na pokoji je jen za poplatek.
Byla tato recenze užitečná? (2) (3)







