Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 29 790 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 4 837

Poloha

Menší hotel sestávající z hlavní budovy a bungalovů vystavěných v tropické zahradě, se nachází v klidném prostředí na východním pobřeží ostrova ve vzdálenosti cca 50 km od letiště a cca 45 km od hlavního města Port-Louis.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, bazén s terasou na opalování - okolo bazénu a v zahradě je k dispozici několik slunečníků a lehátek, butik a půjčovna aut.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 60 plně vybavených pokojích s výhledem buď na oceán či zahradu. Pokoje jsou klimatizovány a jejich součástí je koupelna se sprchou a fénem, televize, telefon, minibar, sejf a prostorná terasa či balkon.

Strava

Program all inclusive zahrnuje bufetové snídaně, bufetové obědy, 3x týdně bufetové večeře, 4x týdne večeře výběrem z menu, nealkoholické a neznačkové alkoholické nápoje.

Služby

Hosté mohou využít širokou paletu vodních aktivit jako potápění, šnorchlování, windsurfing, šlapadla, kajak, výlety lodí. Dále volejbal, francouzský bowling, kulečník, šipky, deskové hry. Každý večer kromě neděle živá hudební zábava.

Pláž

Pláž pokrytá bílým pískem, chráněná korálovým útesem, se nachází přímo u hotelu.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 50 km
 • Vzdálenost od letiště 45 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,4/5
Invia

Skvělé (67 hodnocení)

Ubytování 4,3/5

Strava 4,3/5

Okolí 4,6/5

Cena 4,4/5

Tento hotel je 32. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 441 v Mauricius.

Marie Moravcová Březen 2019

Datum pobytu: 4.3. - 15.3.2019

Hodnocení 5,0/5
Dovolená na tomto ostrově byla nádherná. Tuto lokalitu jsme si vybrali proto, že byla stranou turist. ruchu na rozdíl od severozápadu ostrova. Přesto byla...
Celkové hodnocení

Dovolená na tomto ostrově byla nádherná. Tuto lokalitu jsme si vybrali proto, že byla stranou turist. ruchu na rozdíl od severozápadu ostrova. Přesto byla dostupná časově a vzdálenostně všem zajímavým místům, které ostrov nabízí. Takže max. spokojenost s hotelovým servisem, ubytováním, stravou a pláží

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
K ubytování nemáme sebemenší výtky, vše fungovalo. Klimatizace, koupelna, trezor, lednička, konvice /káva, čaj/

Na pokoji i fén.

Strava
Strava i kvalita vynikající, výběr dostačující-forma bufetu. Nemohu opomenout vynikající, chutné zákusky.

Každý si vybral dle své chuti. Velké množství salátů, příloh, zeleniny, tři druhy masa. grilovaná ryba nebo hovězí steak či vepřový plátek. Drobná výtka-obden servírovaná večeře, trvající cca dvě hodiny. Zvykli jsme si poměrně rychle, neboť byla při večeři živá hudba s možností tanečku, takže bylo na co se dívat. Potěšila nás kultura při stolování-šaty a pánové dlouhé kalhoty. Snack mezi jídly jsme nevyužívali, neboť jídla bylo dost a dost.

Služby hotelu
Max. spokojenost, buzení na výlety, výměna plážových osušek na kartičku, nabídka šlapadel,kajaků, padleboardů a výstroje na šnorchlování

Bar s kokteily, kávou a zákusky po celý den, servírování i na hotelovou pláž. Personál milý, ochotný vše splnit ke spokojenosti hostů.

Pláž
Čistá, bez chaluh, každodenně uklizená. Minimum lidí, tudíž boj o slunečníky minimální. Šnorchlování vynikající cca 300 m vlevo od hotelu. Voda teplá, průzračná.

Jaroslav A. Leden 2019

Datum pobytu: 18.12. - 30.12.2018

Hodnocení 5,0/5
Zájezd hodnotíme celkově jako velmi vydařený. Počínaje přípravou zájezdu s cestovní kanceláří, která nám yšla vstříc s prodloužením termínu pobytu, přes...
Celkové hodnocení

Zájezd hodnotíme celkově jako velmi vydařený. Počínaje přípravou zájezdu s cestovní kanceláří, která nám yšla vstříc s prodloužením termínu pobytu, přes leteckou dopravu a dopravu do hotelu a zpět na letiště, dále pobyt v hotelu co do kvality ubytování, stravování, služeb a večerních programů a dále přístup k pláži a k moři a vybavení pro pobyt u vody.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Kvalita ubytování byla velmi dobrá s pravidelnou každodenní výměnou ručníků a úklidem pokoje. Vybavení pokoje odpovídalo zařazení hotelu. Každodení poskytování balené vody, vybavení pro přípravu kávy a čaje fungovalo bezchybně. Na pokoji byl bezplatně k dispozici trezor.

Strava
Stravování bylo velmi pestré a chutné. Prostírání bylo velmi atraktivní a každodenně obměňované. Organizace vydávání jídel a uspořádání bufetů byla bezchybná. Stejně tak dobře fungovalo i poskytování všech druhů nápojů po celý den. Servis obsluhy u stolů byl perfektní stejně jako odklízení použitého nádobí.

Služby hotelu
V prostorách hotelu bylo čisto a úklid prostor celého hotelu probíhal průběžně každodenně od rána až do večerních hodin. Sladkovodní bazén byl denně čištěn a louka s lehátky před hoelem byla rovněž denně uklízena včetně úpravy lehátek a dostatečně velkých slunečníků. Servis bezplatné výměny venkovních ručníků byl rovněž bezchybný. Dobře fungovaly i služby recepce. Hotel zajišťoval zajímavé večerní hudební programy včetně tanečních šou.

Pláž
Pláž s jemným pístem a dobrým přístupem do moře a se slunečníky na pláži byla dostatečně prostorná a umožňovala nerušený pobyt u vody. Moře bylo vždy klidné díky patrně korálovému útesu vzdálenému zhruba 500 m od pláže, na kterém se lámalo vysoké vlnobití a do prostou před pláží už vysoké vlny nezasahovaly. Vzdálenější pokračování pláže bylo volně dostupné a umožňovalo tedy procházky podél moře.

Filtrovat recenze

Jana Tichá Březen 2020

Datum pobytu: 3.3. - 12.3.2020

Hodnocení 4,5/5
Hotel je velikostí dostačující, nabízí krásnou zahradu a ještě krásnějsí a udržovanou pláž. Na pláži je vždy dostatek lehátek. Místní prodejce suvenýrů je velmi srandovní a přátelský pán, hodně jsme si ho oblíbili. Číšníci v baru jsou ochotní a i přes naše jazykové bariéry si s námi dokázali "pokecat" což bylo příjemné. Jsou usměvaví a ochotní. Večeře: 4x v týdnu s obsluhou, 3x bufet. Na...
Celkové hodnocení

Hotel je velikostí dostačující, nabízí krásnou zahradu a ještě krásnějsí a udržovanou pláž. Na pláži je vždy dostatek lehátek. Místní prodejce suvenýrů je velmi srandovní a přátelský pán, hodně jsme si ho oblíbili. Číšníci v baru jsou ochotní a i přes naše jazykové bariéry si s námi dokázali "pokecat" což bylo příjemné. Jsou usměvaví a ochotní. Večeře: 4x v týdnu s obsluhou, 3x bufet. Na večeřích s obsluhou bych být vedením hotelu trochu zapracovala. Ti kluci (i holky samozřejmně) tam běhají, nestíhají a nedivím se jim. Je jich na tu obsluhu málo celkem hodně hostů. Ono roznosit ve dvou pro cca 50 lidí najednou pití, předkrm, polévku, hlavní chod a dezert a zase doplňovat pití je trochu složité. Vždy se nás zaptali zda nám chutná, co mohou pro nás ještě udělat, nic sme nechtěli, protože jsme věděli, že by nestíhali obsloužit dál. Ale úsměv na rtech měli stále. Úklid pokojů byl v pořádku. Zahradu také udržují každý den. Do tohoto hotelu se na 100% vrátíme. Maximální spokojenost.

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym Březen 2020

Datum pobytu: 1.3. - 10.3.2020

Hodnocení 4,3/5
Pohodová a bezproblémová dovolená. Vše splnilo naše očekávání. Ideální místo na odpočinek a zároveň možnost mnoha výletů za poznáním ostrova. Překvapilo nás, že na hotelu bylo 80procent Čechů. Jinak pár Němců, Slováků, Francouzů, Britů... Je důležité mít i štěstí na počasí (minimálně teď v březnu). Během výletů, slunění a šnorchlování nám počasí opravdu přálo (pouze první den po příletu, a pak poslední...
Celkové hodnocení

Pohodová a bezproblémová dovolená. Vše splnilo naše očekávání. Ideální místo na odpočinek a zároveň možnost mnoha výletů za poznáním ostrova. Překvapilo nás, že na hotelu bylo 80procent Čechů. Jinak pár Němců, Slováků, Francouzů, Britů... Je důležité mít i štěstí na počasí (minimálně teď v březnu). Během výletů, slunění a šnorchlování nám počasí opravdu přálo (pouze první den po příletu, a pak poslední 2 dny dovolený, kdy jsme už měli po výletech a zážitcích, prakticky pořád pršelo). Člověk se vykoupe i tak a zabaví se jinak. Ale bavili jsme se, že kdybychom přicestovali zrovna v čase, kdy 2-3 dny po sobě prší, tak by to mohlo dovolenou značně zkazit. I proto doporučujeme pobyt minimálně na 10 dní s all inclusive.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Bezproblémové ubytování, vše fungovalo. Každodenní úklid, čisto, pravidelná výměna ručníků a dokonce i povlečení. V lednici jsme každý den měli vodu, co bylo příjemné, protože nejbližší obchod byl ve vesnici (cca 1km daleko). Sem tam nějaká ta ještěrka na pokoji, ale s tím člověk asi musí počítat, když je ubytován v džungli :)

Strava
Slabší snídaně - chybělo ovoce, zelenina, sýry, šunky... Každý den vlastně to samé (vajíčka, palačinky, velmi sladké jogurty). Z ovoce pouze ananas, pomeranč a papája. Vzhledem k tomu, v jaké destinaci se člověk nachází, tak bychom očekávali velmi bohatou nabídku ovoce (citrusy, mango, liči, dračí ovoce, kokosové ořechy a další plody jsme si kupovali na ulici za pár drobných). Delegát nám k tomu řekl pouze to, že hotel je 3 hvězda a nabídka hotelu tomu odpovídá.

Obědy skvělé, dostatek masa, ryb, příloh. Vždycky bylo z čeho vybírat. Nabídka cukroví byla slabší, ale nechybělo nám to. Zmrzliny bylo dost.

Večeře skvělé. Šaty a dlouhé kalhoty nutností. 4krát týdně tematické večeře (kreolská, indická, čínská, italská, mexická...). Někdo tady psal, že to bylo o ničem a obsluha trvala velmi dlouho (cca 2 hodiny). My jsme to hodnotili kladně. Jídlo nám moc chutnalo (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert). Vždycky jsme se najedli cca během hodiny, rychleji to snad člověk ani nesní, vždycky nám nechali tak 5 minut a hned servírovali další chod. Během večeře živá hudba, zpěv, klavír - velmi příjemná atmosféra. Zbylé 3 dny v týdnu (úterý, pátek, sobota) - večere formou samoobslužného bufetu. Nestalo se nám, aby jsme měli k večeři to samé jídlo dvakrát, každý den jsme si vybrali něco jiného.

Služby hotelu
Milý, usměvavý personál, každý mluví anglicky, bezproblémová komunikace s recepcí. Doporučujeme zakoupit si výlety přes hotel. Delegát nabízel výlety s průvodcem za 102-175 euro za jednu osobu (1 výlet). Starší pár, který s námi bydlel, měl dokonce zaplatit 200 euro za osobu - to je krádež! My jsme se s recepčním domluvili na 2 výletech, objednal pro nás řidiče, který nám byl celý den k dispozici, zastavil nám kde jsme chtěli, čekal na nás a bylo mu jedno jestli je to zastávka na 5 minut nebo 2 hodiny. Viděli jsme toho mnohem víc, než kdybychom cestovali s cestovkou, na všechno jsme měli tolik času, kolik jsme chtěli. Všechny vstupy (například do národního parku) jsme měli zajištěné. Před cestou nám hotel zařídil snídani na pokoj (odjížděli jsme už v 6 hodin ráno), oběd jsme absolvovali v místní restauraci a na večeři jsme byli zpátky na hotelu. Vše bez problémů a za 120 euro za oba výlety na osobu (60 euro jeden výlet). Během dvou výletů plavání s delfíny, šnorchlování v několika krásných lagunách, výlet lodí na nedaleké ostrovy s nejhezčí pláží, Chamarel, Země 7 barev, Hinduistický chrám a posvátné jezero, sopečný kráter, vodopády... stihli jsme toho hodně. Mrzí nás jenom to, že jsme toho nestihli ještě víc. Ostrov nabízí spoustu dalších možností.. Port Louis, botanická zahrada, safari... další zážitky jsou spíše o finančních možnostech (zip line, skydive, okružný let helikoptérou, vyhlídkové lety letadlem, podmořské skútry...).

Pláž
Krásná, čistá, dostatek lehátek. Boty do vody nejsou nutné.

Vladimír Ježek Leden 2020

Datum pobytu: 19.1. - 26.1.2020

Hodnocení 4,2/5
Veľmi dobré služby.
Celkové hodnocení

Veľmi dobré služby.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Čisté, upratané.

Strava
Výborná

Služby hotelu
na úrovni.

Pláž
Mohla byť viac upravená, ale splnila požiadavky

Martin Štěpán Leden 2020

Datum pobytu: 13.1. - 21.1.2020

Hodnocení 3,4/5
Dovolená celkově byla super, doporučuji koupit si pres delegata za 102eur na os.výlety podle toho co vas zajímá. Nebo zkuste recepci Němci měli lepší cenu.Je to na celý den s jídlem a delegatem...my jsme volili hotel. taxi a vyslo to dráž bylo nám řečeno že taxi hoteu je za 10eur na hodinu, ale ve skutečnosti chtěli 15-20eur...ale mozná kdyby člověk více smlouval...ale to mi prijde na hotel nevhodné....
Celkové hodnocení

Dovolená celkově byla super, doporučuji koupit si pres delegata za 102eur na os.výlety podle toho co vas zajímá. Nebo zkuste recepci Němci měli lepší cenu.Je to na celý den s jídlem a delegatem...my jsme volili hotel. taxi a vyslo to dráž bylo nám řečeno že taxi hoteu je za 10eur na hodinu, ale ve skutečnosti chtěli 15-20eur...ale mozná kdyby člověk více smlouval...ale to mi prijde na hotel nevhodné. Mimo hotel to beru, je to běžná věc v techto lokalitách. A uplně nejlepší varianta je hotel Atitude vedle, co jsme hodnotili s na letišti s ostatními...lepší jídlo, lepší služby včetně výletu v ceně.

Ubytování 3,3/5

Strava 2,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Ubytování, starší hotel, ale na přespání to stačí.

Strava
Jídlo chutově bylo první dva dny perfektní, masa- dva druhy, většinou ryba a vepř. nebo hovězí, jednou bylo i jehněčí. Saláty vyborné, velký vyběr...Snidaně nejslabší článek, jen vejce, omeleta, míchaná jeden salám, parky a nejake ovoce, ale malo, dva druhy croasantu...Za dva dny by to chtělo nějak obměnit. Ale hladem jsme neumřeli...I když nejslabší all co jsem sjezdil.

Služby hotelu
Služby no, az na recepci to bylo 80% recepční si taxi tak nejak domlouvali sami a davali jim cash po konci výletů. Žádnou fakturu nám nedavali, takze asi tak. Proto nedoporučiji, pokud ano, být tvrdý obchodník s perfetkní angl.

Pláž
Perfektní, nejlepší na východním pobřeží.....severovýchodně cca 50m od břehu super snorchlovaní.

Karolína Beckertová Leden 2020

Datum pobytu: 5.3. - 14.3.2019

Hodnocení 4,1/5
Co se týče ubytovani bylo vše super. Pláž byla naprosto čistá a nebyl zde žádný ruch.
Celkové hodnocení

Co se týče ubytovani bylo vše super. Pláž byla naprosto čistá a nebyl zde žádný ruch.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Všechno super pokoje přesně jako na obrázku

Strava
Jídla byla dobře až na svačiny kdy jsme celý pobyt jedli jednu a tu samou buchtu která se uz po 3 dnech nedala

Služby hotelu
Paráda ????

Pláž
Hned u hotelu naprosto čistá.

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 27 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 24 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 23 °C

 • Čtvrtek 25 °C v noci 22 °C

 • Pátek 24 °C v noci 21 °C

 • Sobota 24 °C v noci 21 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec