irena B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Naprostá spokojenost.Personál je milý,vstřícný.Moc hezky se k nám chovali.Krásná dovolená v malém hotelu u pláže
Naprostá spokojenost.Personál je milý,vstřícný.Moc hezky se k nám chovali.Krásná dovolená v malém hotelu u pláže
Pláž je čistá,písešná přímo u hotelu.Krásná procházka po pláži
StravaStrava nám moc chutnala.Jídlo a pití bylo vynikajicí
UbytováníS ubytováním jsme byli moc spokojený.Hotel je čistý,každý den,nám pokoj ukízeli.
SlužbyWifi,kulečník.Posezení s výhledem na moře,taxi přímo u hotelu.Možnost zapůjčení šlapadla,kánoe.Lehátka,potahy a ručníky
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)









