Tomasz S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Náš pobyt, 11.–19. srpna 2025, byl naprosto úspěšný. Počasí bylo perfektní, což nebývá vždycky pravidlem! Týden před naším příjezdem s přestávkami pršelo (anticyklóna) a my jsme odjeli v dešti. Tady je léto, na Mauriciu zima – období dešťů.
Náš pobyt, 11.–19. srpna 2025, byl naprosto úspěšný. Počasí bylo perfektní, což nebývá vždycky pravidlem! Týden před naším příjezdem s přestávkami pršelo (anticyklóna) a my jsme odjeli v dešti. Tady je léto, na Mauriciu zima – období dešťů.
Pěkná pláž, čistá, měkký písek. Spousta lehátek + obsluha. Bohužel voda je mělká + příliv a odliv.
StravaJídlo je rozmanité, možná ne sofistikované, ale každý si zde najde to své. Měli jsme polopenzi a bylo nám to víc než dost. Voda ve skleněných lahvích je zdarma, nápoje stojí 32 zlotých, malá piva 25 zlotých, čerstvě vymačkané džusy 30 zlotých. Kvalita nápojů závisí na barmanovi a bohužel většina z nich je špatná.
UbytováníPokoje Superior jsou pokoje v přízemí třípatrových budov. Otevírají se na terasu a trávník. Pokoj je pěkný a čistý. Má ledničku, varnou konvici, fén a trezor. Je trochu tmavý (špatné osvětlení). Velkou nevýhodou je zrcadlo u umyvadla, namontované na boku a bez osvětlení (líčení!!!). Denní úklid.
SlužbyDenní zábava - živá hudba, tanec. Ochotný, usměvavý personál.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)























