Šárka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Celkově jsem byla velmi spokojená. Personál byl velmi milý a ochotný.
Celkově jsem byla velmi spokojená. Personál byl velmi milý a ochotný.
Pláž nebyla nejlepší. Voda byla mírně kalná a na pláži byly řasy, které pracovníci odklízeli. Pracovníci říkali, že na pláž mohou přijít krokodýli a také jsme viděli jejich stopy a celkově nám nebylo doporučováno ať se koupeme.
StravaStrava byla vynikajcí, vše bylo chutné a čerstvé. Nejlepší restaurace byla francouzská.
UbytováníKomplex byl velmi čistý, pokoje byly velké.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







