Richárd B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naše dovolená byla velmi příjemná a užili jsme si každou minutu. S žádnou z rezervovaných věcí nebyl žádný problém, odjezd i návrat proběhly bez potíží.
Naše dovolená byla velmi příjemná a užili jsme si každou minutu. S žádnou z rezervovaných věcí nebyl žádný problém, odjezd i návrat proběhly bez potíží.
Pláž byla velmi krásná s bílým pískem a příjemně vlnitá. Při větrném počasí je třeba být ve vodě trochu opatrný, protože vlny přelétávají přes hlavu.
StravaAll-inclusive stravování bylo vynikající, jídla byla různorodá a velmi chutná.
UbytováníByli milí a v den našeho příjezdu nás přivítali šampaňským a jahodami obalenými v čokoládě. Pokoj sám o sobě nebyl nijak zvláštní, ale přesně vyhovoval tomu, co jsme potřebovali.
SlužbyÚklid personál rychle provedl, když jsme o to požádali. Pokojová služba fungovala skvěle 24 hodin denně a byli velmi milí.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







