Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 30 582 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 47 265

Poloha

Dreams Tulum Resort & Spa leží uprostřed rozlehlých tropických zahrad a džungle, jen pár minut od starověkých mayských ruin a moderního bohémského města Tulum. Rezort Dreams Tulum je držitelem ocenění AAA Four Diamond, který nabízí výhody Unlimited-Luxury® se vším všudy v ceně.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, 2 bazény, 9 restaurací, 6 restaurací a la carte, které jsou tematicky zaměřené na mezinárodní kuchyni. V areálu hotelu se také nachází 6 barů, kavárna, internetový koutek, konferenční místnost, hostům je k dispozici bankomat.

Ubytování

Ubytování má ve všech případech soukromou zařízenou terasu nebo balkon, mramorovou koupelnu, denně doplňovaný minibar a nepřetržitou pokojovou službu. Rezort Dreams Tulum má část vyhrazenou pouze pro dospělé a poskytuje apartmá s přímým vstupem do bazénu.

Strava

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Možnost večeřet ve všech á la carte restauracích. Během dne snack, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Služby

Pro děti je v blízkosti klubu Explorer's Club připraveno brouzdaliště. Bazény jsou v závislosti na klimatických podmínkách od prosince do března vyhřívané. Rezort Dreams Tulum leží na 3kilometrové bílé písečné pláži s aktivitami pro celou rodinu, včetně zázemí pro vodní sporty, obchodu s potápěčskými potřebami, dětského klubu Explorer’s a klubu pro mládež Core Zone. Hosté se mohou těšit na bezplatný green fee v nedalekém golfovém klubu Riviera Maya.

Pláž

Písečná pláž s bílým pískem se nachází přímo u hotelu.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 6 km
 • Vzdálenost od letiště 115 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Půjčovna kol ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,8/5
Invia

Fantastické (4 hodnocení)

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,7/5

Cena 4,5/5

Tento hotel je 32. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 5129 v Mexiko.

Zuzana T. Leden 2019

Datum pobytu: 23.12.2018 - 2.1.2019

Hodnocení 4,5/5

doporučujeme

Celkové hodnocení

doporučujeme

Ubytování 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Strava
výborná

Pláž
krásná pláž

Anonym Listopad 2019

Datum pobytu: 7.11. - 15.11.2019

Hodnocení 5,0/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym Červenec 2019

Datum pobytu: 4.6. - 12.6.2019

Hodnocení 4,8/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Zuzana T. Leden 2019

Datum pobytu: 23.12.2018 - 2.1.2019

Hodnocení 4,5/5

doporučujeme

Celkové hodnocení

doporučujeme

Ubytování 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Strava
výborná

Pláž
krásná pláž

Anonym Březen 2015

Datum pobytu: 28.2. - 11.3.2015

Hodnocení 4,6/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Středoamerický poloostrov Yucatán vybíhá mezi Mexický záliv a Karibské moře. Pobřežní lokality lákají většinu přijíždějících turistů, kteří občas opomíjejí krásy yucatánského středozemí.

Mérida

Hlavní město Mérida nechává návštěvníkům nahlédnout pod pokličku mayské kultury, ale skrývá i stavby z koloniálního období. Snoubí se zde španělský vliv s původní indiánskou kulturou. Dominantu tvoří Plaza Mayor s domy ze 17. století a muzeem věnovaným právě Mayům. V okolí se rozléhají proslulá archeologická naleziště. Ulice města pamatují dlouhé boje mezi kolonizátory a původními obyvateli. Roku 1542 Španělé definitivně potvrdili své vítězství. Začali město přestavovat podle tehdejšího evropského vzoru a indiáni upadali do otroctví, což zapříčinilo další vzpoury. Obchodní centrum proslulo především pěstováním sisalu a aktivní výměnou zboží se Španělskem a Francií.

Mérida spolupracuje se státy Belize, Honduras, Salvador a Guatemala na unikátním projektu Mundo Maya – Svět Mayů. Společnými silami se snaží obnovit zapomenuté zbytky indiánské kultury. Hlavním finančním zdrojem se stala turistika, jejíž nárůst příznivě ovlivňuje vývoj projektu.

Čtyři budovy z koloniální éry upoutají pozornost každého návštěvníka. Catedral de San Idelfonso konstruovaná v letech 1561 – 1598 z kamenů zbořeného mayského chrámu vyniká jak svým stářím, tak originální architekturou. Kromě dvou netypických věží zarazí oko pozorného obdivovatele i zdi podobné spíše španělskému opevnění. Palacio de Gobierno na severní straně náměstí Plaza Mayor vystavuje nástěnné malby z 25 leté kariéry Fernanda Pacheca. Z věže Palacia Municipal ukazují čas historické hodiny. Poslední budova, Casa de Montejo, slouží nyní k bankovním účelům, přesto neztratila nic ze své krásy. Původně sídlo rodiny Montejů zobrazuje na čelní stěně podobiznu Pierra Monteja, zakladatele Méridy, stojícího na hlavách poražených Mayů.

Mérida nezapomíná ani na rozptýlení všeho druhu. Vetšina vyhlášených restaurací se nachází na bulváru Paseo Montejo vystavěném podle vzoru francouzských Champs-Elysées. Mlsný jazýček může ochutnat pravou mayskou kuchyni, ale menu místních restaurací zavítá do všech známých kulinářských lokalit světa. Za kulturou můžete vyrazit do Muzea antropologie v Cantón Palace, do divadel Teatro Peón Contreras a Teatro Daniel Ayala nebo se obohatit pouhou procházkou v městském parku, kde příznivci tanečního umění ocení folklorní představení.

Izamal

Necelých 73 kilometrů na východ od Méridy se rozkládá městečko Izamal. Původně sloužilo jako mayské náboženské centrum, ale Španělé ho přetvořili na křesťanské sídlo. Dominuje mu Convento de San António de Padua, jeden z nejvýstavnějších františkánských klášterů na jižní polokouli.

Valladolid

Roku 1543 vyrostly na kamenech mayských zřícenin nejstarší yucatánské křesťanské stavby města Valladolid – kostel San Bernandino de Siena a Convento de Sisal. V okolí se uchovaly zbytky indiánských chrámů.

Haciendas

Slovo hacienda samo o sobě evokuje rozlehlou obytnou stavbu. Přesně tímto způsobem si bohatí Španělé užívali života na poloostrově. Nejdříve je živilo zemědělství, ale v 19. století objevili jinou, cennější plodinu – sisal. Rostlina je přezdívaná „zelené zlato“. Slouží k výrobě provazů a příze. Její úpadek zavinil až posun ve vývoji tkanin k umělé přízi. To způsobilo krach velkoobchodníků a většina haciend zchátrala. Malé množství z nich bylo restaurováno a slouží většinou jako muzea.

Chicén Itzá

Mexiko nenechalo své kulturní památky dál chátrat a ustanovilo několik rezervací. Jednou z nich je mayská osada Chicén Itzá. Původně dvě různá města se spojila a tvoří překrásnou ukázku indiánského života od 6. do 10. století. Nejobdivuhodnější stavba Él Castillo potvrzuje svou konstrukcí teorii mayské číselné symboliky.
 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 6 km
 • Vzdálenost od letiště 115 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 12:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 33 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody 29 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 33 °C v noci 26 °C

 • Pondělí 34 °C v noci 25 °C

 • Úterý 32 °C v noci 25 °C

 • Středa 32 °C v noci 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec