Hotel Park Inn by Radisson Alexanderplatz

Německo-Berlín

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 109 318

Poloha

Park Inn By Radisson Berlin-Alexanderplatz se nachází přímo na berlínském náměstí Alexanderplatz, je nejvyšším hotelem ve městě a nabízí pokoje s klimatizací a TV s plochou obrazovkou, 3 restaurace i vlastní wellness centrum. Hotel Park Inn by Radisson stojí naproti stanici Alexanderplatz, odkud jezdí autobusy, tramvaje, metro i městská železnice S-Bahn do všech částí města. Za 10 minut lze od hotelu dojít na Ostrov muzeí i do pulzující tržnice Hackescher Markt.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, bar, konferenční prostory, WiFi, fitness, služba praní, parkoviště, restaurace, sauna, trezor na recepci.

Ubytování

Hotel Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz poskytuje ubytování v pokojích a apartmá s mramorovou koupelnou včetně masážní sprchy a podlahového topení. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Strava

Restaurace Zillestube podává místní speciality a k dispozici je také restaurace Humboldt's s mezinárodním menu. Bar&Lounge Spagos nabízí nápoje i jídla připravovaná v otevřené kuchyni přímo před zraky hostů.

Služby

Hotel Park Inn má vlastní wellness centrum se saunou, posilovnou a masážemi. Relaxovat můžete také na terase v nejvyšším podlaží se skvělým výhledem na centrální Berlín.

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

01:00 h

Popis

Berlín je pohyblivé město plné silných kontrastů. Setkává se tu jak západní tak východní kultura, je to prostě multižánrové city. Dokáže překvapit moderní architekturou a energickou rychlostí.

Hlavním městem Německa se stal v roce 1991 a patří i k největším městům Evropy. Protéká jím řeka Spréva a leží na severovýchodě u hranic s Polskem. Celková vzdálenost Praha - Berlín činí asi 350 km, cesta vlakem trvá asi 5 hodin, letadlem kolem 40 minut.

Berlín je také městem kultury a zábavy. Mezi nejvýznamnější památky můžeme zařadit Státní, Německou a Komickou operu, velké množství muzeí a galerií, botanickou zahradu a dvě zoologické zahrady. Pro posezení a oblíbené procházky je určen Tiergarten, známý především jako místo, kde se každoročně pořádá Love Parade.
 • Doba letu Doba letu z Prahy 01:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 17 °C v noci 13 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 16 °C v noci 10 °C

 • Neděle 14 °C v noci 8 °C

 • Pondělí 12 °C v noci 10 °C

 • Úterý 18 °C v noci 10 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec