Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Kurhotel zu Heringsdorf

Německo-Ostrov Uznojem (Usedom)

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 112 100

Poloha

Kurhotel zur Heringsdorf se nachází přímo v malebném baltském městě Seebad Heringsdorf. Všechny apartmány mají volný vstup do sauny, bazénu a krytého dětského hřiště. Nejbližší zastávka je Seebad Heringsdorf (500 metrů). Na dálnici A20 dojedete autem za 1 hodinu.

Vybavení

K vybavení objektu patří 126 apartmánů. Výtahy, bar, místnost na snídaně, donáška pečiva (za poplatek) a kadeřnictví. Pračka a sušička (za poplatek).

Ubytování

Apartmány Kurhotel zur Heringsdorf mají většinou balkon, TV, jídelní kout a vlastní koupelnu. Dále je zde plně vybavená kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou.

Strava

Bez stravy. Možnost objednání snídaně formou bufetových stolů. Během 5 minut chůze od apartmánů najdete řadu restaurací podél promenády.

Služby

Okolí Heringsdorfu nabízí spoustu možností pro cyklistiku a pěší turistiku. Kurhotel zur Heringsdorf má také promenádu s řadou obchodů a nejbližší golfový klub je vzdálený 5 km. Veřejné parkování je možné za poplatek v areálu hotelu (rezervace není nutná). Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Pláž

Veřejná písečná pláž s molem cca 50 m.

Informace o hotelu

Destinace

Popis

Málokoho by napadlo vyrazit na letní dovolenou na sever Evropy k Baltskému moři. A málokdo tuší, že i tam se skrývají kilometry písečných pláží zalité sluncem. Příkladem je německý ostrov Usedom na hranicích Polska a Německa. Leží jen 580 kilometrů od Prahy a je výborně dostupný po dálnici. Díky 2000 slunečních hodin v roce si Usedom, polsky Uznojem, vysloužil přezdívku „Slunečný ostrov“.

Nabídka ubytování a služeb je opravdu široká. Wellness hotely s německým certifikátem kvality doplňují rodinné penziony, plně vybavené kempy a tradiční domky s doškovou střechou. Dlouhá tradice lázeňství sahá až do dob císařského Německa. První letoviska vznikla ve 2. polovině 19. století a dodnes se těší světové přízni. Za vidění stojí městečka Bansin, Heringsdorf a Ahlbeck s klasickou lázeňskou architekturou. K novým turistickým centrům patří Karlshagen, Trassenheide a Zinnowitz na západním cípu ostrova. Na 42 kilometrech písečných pláží lemovaných promenádami, cyklostezkami, romantickými lázeňskými středisky a bohatou zelení panuje příjemné klima bez sužujících tropických veder. Téměř všude spatříte dřevěná mola zasahující desítky metrů do moře. Krásný večer strávíte v restauraci na molu v Ahlbecku nebo v rybářských baštách v přístavu Karlshagen. Zinnowitz se pyšní vyhřívaným koupalištěm s mořskou vodou o teplotě 32 oC. Střední části ostrova dominují letoviska Koserow, Loddin, Ückeritz a Zempin. Nad některé pláže vystupuje 60 metrů vysoký skalní útes, jiné jsou otočené do klidné laguny. Otevřené moře s dobrými povětrnostními podmínkami vyhledávají jachtaři, surfaři a kitesurfaři. A kam vyrazit na výlet? Na Usedomu se nachází největší motýlí farma v Evropě. Má více než 5000 m2 a najdete ji ve městě Trassenheide. V tropické hale volně poletuje přes 2000 motýlů. Nenechte si ujít ani expozici sklípkanů, muzeum hmyzu či sledování vývoje motýlů od vajíčka, přes housenku až po dospělého jedince. Vesnice Peenemünde zase nadchne milovníky historie a techniky. Za 2. světové války zde stálo výzkumné centrum Luftwaffe a vznikaly zde rakety V-2 nebo Schmetterling či systémy noční navigace a radary. Nedaleko vojenského muzea kotví veřejnosti přístupná sovětská ponorka U-461. Vnitrozemí ostrova si zamilují pěší turisté a cyklisté. Značené stezky vedou přes zelené lesy, okolo třpytících se jezer a k voňavým loukám. Díky rovinatému terénu je snadno zvládnou i rodiny s dětmi či senioři na elektrokolech. K aktivnímu odpočinku patří rybolov a výpravy na volné moře. Kulturní program na ostrově zahrnuje módní přehlídky, divadelní představení přímo na pláži, vernisáže, koncerty či mezinárodní kabaretní festival.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 14 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec