Halina W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Hotel plně splnil naše očekávání: čistý, bezpečný, přátelský a usměvavý personál, chutná a pestrá jídla.
Hotel plně splnil naše očekávání: čistý, bezpečný, přátelský a usměvavý personál, chutná a pestrá jídla.
Nemáme žádné námitky
StravaPopsal jsem to výše, není na čem "hledat chybu".
UbytováníPokoje jsou čisté a velké, plně plní své funkce, vše je na nejvyšší úrovni.
SlužbyPersonál je velmi ochotný a milý, jak rezident Igor, tak Kasandra jsou úžasní, přátelští a vždy ochotní pomoci, velký potlesk.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)







