Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 62 345

Poloha

Desert Nights Camp nabízí neuvěřitelné prostředí v hedvábných dunách Ománské pouště a nabízí 39 luxusních beduínských stanů a 14 pokojů Standard pro ty, kteří hledají dokonalou dobrodružnou dovolenou v poušti. Desert Nights Kemp se nachází na píscích Wahiba/Sharqiya, 2 hodiny jízdy od Maskatu. Tato osamocená oblast zahrnuje 11 km krásné pouštní krajiny.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, klimatizovaná restaurace "Two Dunes".

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Deluxe Suite: cca 21 m2, komfortní ubytování v beduínských stanech s pevnou konstrukcí a plátěnou střechou. Vybaveny klimatizací, sprchou s dešťovou vodou, WC, setem pro přípravu kávy a čaje a terasou.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na vyžádání a za poplatek možnost romantické soukromé večeře ve stanu nebo pod hvězdami.

Služby

Některé služby jsou hostům nabízeny zdarma, včetně výletu až do dun ve vozidle s pohonem na všechny 4 kola za účelem sledování západu slunce (s lehkým občerstvením a nealkoholickými nápoji podávanými během cesty). Dopoledne jsou v areálu hotelu z dispozici též vyjížďky na velbloudu. Lidem, kteří přijíždějí vozidlem nevhodným pro jízdu v poušti, hotel nabízí dopravu z města Al Wasil do hotelu Desert Nights Camp.

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Destinace

Doprava letecky

08:00 h

Popis

Muscat - město, které překoná vaše představy - objevíte se v pohádce, v níž vás ohromí krásná architektura, svůdná vůně aromatického kadidla a vodních dýmek a všudypřítomnost bíle oděných mužů. Dodnes můžete obdivovat zastaralý obchodní přístav, který na vás dýchne svou starobylostí a lehce se přenesete do časů, kdy se zde naloďovali ušlechtilí arabští koně spolu s voňavou pryskyřicí či hedvábím, aby se oproti tomu z Indie dovezlo aromatické koření. Dnes můžete v Muscatu vidět, jak se historické mešity pro línají s moderními domy, či prosklenými budovami bank. Nejnovější a světově proslulé značky aut uvidíte stejně hojně jako divoké velbloudy. Jediné co zůstává až na výjimky stejné je teplé a slunné počasí.
 • Doba letu Doba letu z Prahy 08:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 28 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec