od 49 990 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 48 744

Poloha

jeden z nejluxusnějších ománských resortů je postaven ve stylu ománské rybářské vesničky. Nachází se v zálivu Zighy Bay na poloostrově Musandam, který je od ostatního území Ománu oddělen částí Spojených arabských emirátů. Vzdálenost od letiště v Dubaji je cca 120 km. Resort je obklopen horami vysokými 2100 m a jeho poloha tak vytváří dojem jakéhosi fjordového zálivu.

Vybavení

K vybavení objektu patří 2 restaurace (z toho jedna je situovaná v horách nad resortem s dechberoucím výhledem nad celý Zighy záliv), bary, vinotéka, konferenční místnost, Zighy Souk – ománský trh, knihovna, WI-FI, galerie, čistírna.

Ubytování

Six Senses Zighy Bay nabízí vyjímečně prostorné vily v tradičním ománském stylu s TV s plochou obrazovkou, domácím kinem a jídelním prostorem u bazénu. Některé vily mají vinný sklípek a soukromou masérnu.

Strava

Snídaně, možnost dokoupení polopenze a plné penze - vše formou bufetu. Moderní gurmánská kuchyně se podává v Sense on the Edge, která se nachází 293 metrů nad mořem a nabízí panoramatický výhled na Ománský záliv. Zighy bar má relaxační atmosféru a výběr tapas, zatímco vinný sklep nabízí hostům široký sortiment vín výběrů.

Služby

Personál Six Senses pořádá pro hosty různé denní aktivity, včetně výletu se šnorchlováním, plavby lodí při západu slunce a kurzů vaření. Hosté si mohou zacvičit v posilovně nebo si zahrát tenis s přáteli. Na místě je neplacené parkoviště zdarma. Six Senses Zighy Bay je 120 minut jízdy od Dubaje.

Pláž

Resort se nachází přímo na soukromé písečné pláži dlouhé 1,6 km.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 90 km
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Bar ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

08:00 h

Popis

Muscat - město, které překoná vaše představy - objevíte se v pohádce, v níž vás ohromí krásná architektura, svůdná vůně aromatického kadidla a vodních dýmek a všudypřítomnost bíle oděných mužů. Dodnes můžete obdivovat zastaralý obchodní přístav, který na vás dýchne svou starobylostí a lehce se přenesete do časů, kdy se zde naloďovali ušlechtilí arabští koně spolu s voňavou pryskyřicí či hedvábím, aby se oproti tomu z Indie dovezlo aromatické koření. Dnes můžete v Muscatu vidět, jak se historické mešity pro línají s moderními domy, či prosklenými budovami bank. Nejnovější a světově proslulé značky aut uvidíte stejně hojně jako divoké velbloudy. Jediné co zůstává až na výjimky stejné je teplé a slunné počasí.
 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 90 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 08:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 28 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec