Zděnek Gartus
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé místo pro ty, co vyhledávají klidnou dovolenou. Teplé moře, málo lidí, prázdné pláže, možnost poznávacích výletů, ochotný personál, skvělé jídlo, pro odpočinek ideální.
Skvělé místo pro ty, co vyhledávají klidnou dovolenou. Teplé moře, málo lidí, prázdné pláže, možnost poznávacích výletů, ochotný personál, skvělé jídlo, pro odpočinek ideální.
Pláž byla přes den prázdná s možností zapůjčení osušky a lehátka, s jemným bílým pískem a slunečníky a hned u hotelu. Voda v moři byla teplá s vlnama, na které se musel dát pozor, tak šnorchlování před hotelem nemělo význam. Ale dal se domluvit na hotelu výlet lodí z Mirbatu na potápění a šnorchlování, který byl hezký. Večer se scházeli domorodí obyvatelé na západ slunce. Příjemní a usměvaví lidé.
StravaVynikající, na každém jídle jsme si moc pochutnali.
UbytováníSpokojenost.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)






















