Jindřiška S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Naprosto pohodová dovolená,moc jsme si to užili. Do tohoto hotelu se rádi vracíme. Milujeme to tady.
Naprosto pohodová dovolená,moc jsme si to užili. Do tohoto hotelu se rádi vracíme. Milujeme to tady.
Dokonalá,čistá. Dostatek lehátek a osušek.
StravaVelká spokojenost.
UbytováníUbytování jsme měli ve vile s výhledem na línou řeku,paráda.
SlužbyMoc se nám tu líbí,rádi se sem vracíme. Maximální spokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







