Jana F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
pěkný hotel v krásném prostředí
wellness dost malé, přesto nebývalo extra přeplněné
v saunové a odpočinkové oblasti není žádná klidová zóna, byl zde neustále velký hluk/křik
pěkný hotel v krásném prostředí
wellness dost malé, přesto nebývalo extra přeplněné
v saunové a odpočinkové oblasti není žádná klidová zóna, byl zde neustále velký hluk/křik
snídaně byly chuťově dobré, dostatečný výběr, první den úplně tvrdé housky
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







