Wiesława Nowak
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé místo, v blízkosti mnoho atrakcí, i lidé bez auta toho mohou hodně vidět. Opravdu toto místo doporučuji.
Skvělé místo, v blízkosti mnoho atrakcí, i lidé bez auta toho mohou hodně vidět. Opravdu toto místo doporučuji.
bohužel v této oblasti nebyla pláž, protože jsou to hory, pouze možnost využití aquaparku.
StravaDomácí jídlo, chutné, každý den jiné menu. Snídaně formou švédských stolů, každý si mohl vybrat, co chce, bez omezení. Oběd o třech chodech, porce opravdu velké.
UbytováníPokoje nejsou vysokého standardu, ale není to špatné. Stačí to na přespání a osprchování. Prakticky celé dny jsme trávili mimo hotel.
SlužbyMožnost využití různých procedur, solná jeskyně zdarma. Personál velmi milý.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







