Ester T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo super - jídlo, ubytování, komunikace s Invií. Jen v případě, kdy je přílet v ranních hodinách by bylo fair upozornit klienty na to, že ubytovat v hotelu se budou moci až např. od 14h, aby s tím počítali.
Všechno bylo super - jídlo, ubytování, komunikace s Invií. Jen v případě, kdy je přílet v ranních hodinách by bylo fair upozornit klienty na to, že ubytovat v hotelu se budou moci až např. od 14h, aby s tím počítali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







