Gasthof Kirchenwirt Hodnocení: 3/5
od 2 007 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 007 Kč za os.
od 7 050 Kč za os.
od 5 100 Kč za os.
od 5 372 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)
Tomáš T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vladimír R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Organizace ohledně ubytování je celkem na prt. musíte si zajet do vzdálenějšího hotelu kde vyplňujete dotaznák kde po vás chtějí podobné informace které jste poskytovali i cestovní kanceláři až po té dostanete klíč a můžete se jet konečně ubytovat. Měli jsme dva dvou lůžkové pokeje s tím že v jednom byla přistýlka. Nevím jak to chodí jinde, ale měl jsem za to, že na přistílce by mělo být prostěradlo a povlečený polštář s peřinou, což však úplně chybělo. Takže pokud pojedete do pokoje s přistýlkou vemte si sebou z domova peřinu polštář a své povlečení. Po tomto voux pais se vše uklidnilo na výborné večeři. Vybyvení pokoje odpovídalo ceně.
Organizace ohledně ubytování je celkem na prt. musíte si zajet do vzdálenějšího hotelu kde vyplňujete dotaznák kde po vás chtějí podobné informace které jste poskytovali i cestovní kanceláři až po té dostanete klíč a můžete se jet konečně ubytovat. Měli jsme dva dvou lůžkové pokeje s tím že v jednom byla přistýlka. Nevím jak to chodí jinde, ale měl jsem za to, že na přistílce by mělo být prostěradlo a povlečený polštář s peřinou, což však úplně chybělo. Takže pokud pojedete do pokoje s přistýlkou vemte si sebou z domova peřinu polštář a své povlečení. Po tomto voux pais se vše uklidnilo na výborné večeři. Vybyvení pokoje odpovídalo ceně.
Jídlo bylo výborné snídaně sic trochu stereotypní a však vždy jsme měli všeho dost. Večeře byli zážitkem dne. Rozmanitost jídel, chut jídel, neustále plné mísi...... to vše bylo velice, velice dobré.
UbytováníK u bytování jsem už měl připomínky v předešlém odkazu. pokud nemáte přistýlku tak si myslím že bude spokojeni. Horší je to s parkováním hotel nabýzí možnost parkování avšak musíte se trefit na čas kdy vám nikdo uvolní místo. My jsme byli na dovolenou tyotou Hilux a s tou jsme během čtyř dní zaparkovali u hotelu pouze jednou převážně bylo parkovišě úplně nnarvané. Kou sek od hotelu tak 4 min. cesty je další parkovyště kde se dá parkovat.
Sport28 km od hotelu jsou nejblyžší sjezdovky. za mě si však myslím že je lepší dojet si 58 km a jet na sjezdovky skiamade. Kylometráž je sice delší ale časově vás to vyjde podobně a zajezdíte si mnohem lépe
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Leoš Přikryl
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Katastrofa!!!!
Katastrofa!!!!
Dobrý.
UbytováníKatastrofa!!!!
SlužbyKatastrofa!!!!
SportVynikající.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Helena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ok
ok
snídaně OK, balíček na svah super, večeře luxusní
Ubytovánína přespání stačí - teplo, teplá voda....jen ty kostelní zvony nám trošku kazily ráno :)
Službyok
SportDachstein West je hezké středisko a sjezdovky také celkem ujdou. Nám bohužel pršelo, takže sníh nic moc :(
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Radek K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super dovolena.
Super dovolena.
Strava byla vyborna! Po veceri jsme se vzdy jen odvalili :-D na snidani bylo vsechno,na co si jen clovek vzpomel. Vyhodou urcite byla moznost,zabalit si cokoliv s sebou na svah,nemuseli jsme platit jidlo navic na kopci.
UbytováníPokoj byl sice zastaraly,ale koupelna byla zrenovovana,takze to budilo lepsi dojem.
SlužbyDobry. Skoda jen,ze je to od Dachsteinu 25minut autem.
SportNemuzeme soudit. Cele dny byla mlha,nebo prselo.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.