Josef Zbynek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 425 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 23 hodnocení)
Josef Zbynek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iva H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezký malý hotel v úžasném místě.
Hezký malý hotel v úžasném místě.
Snídaně ve formě švédských stolů výborné, tříchodové večeře dobré ( ikdyž polévky hodně podobné)
UbytováníPokoj i sociální zařízení bylo hezky zařízené.
SlužbyPersonál mluví jak německým tak anglickým jazykem
SportNádherné sjezdovky v Gosau, Russbach, Krippenstein, vhodné i pro úplné začátečníky
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Balázs Szabolcska
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na začátku jara cestujeme do Rakouska, bohužel díky neobvykle teplému počasí začaly tratě tát, takže bylo možné lyžovat jen na velmi krátkých úsecích. Přesto jsme si dobře odpočinuli a užili si to.
Na začátku jara cestujeme do Rakouska, bohužel díky neobvykle teplému počasí začaly tratě tát, takže bylo možné lyžovat jen na velmi krátkých úsecích. Přesto jsme si dobře odpočinuli a užili si to.
Snídaně byla v pořádku, ale večeře se opakovaly přibližně každé dva dny a byly dost chudé. Na to bych nálepku All-Inclusive nedal.
UbytováníV cestovní kanceláři jsme si rezervovali pokoj s balkonem a výhledem na jezero Hallstatt, ale když jsme dorazili, ukázalo se, že tento pokoj je již obsazený a hotel neměl žádné informace o tom, jaký pokoj jsme si rezervovali. Později nám slíbili, že balkonový pokoj přece jen dostaneme, ale o pár hodin později se ukázalo, že ne. Samozřejmě to není tragédie, ale takovéto přetahování působí dost zvláštně. Navíc v pokojích nebyl internet. Škoda, protože jsem měl vyřídit pár pracovních záležitostí a právě kvůli Wi-Fi jsme si toto ubytování vybrali. Jedna recepční dívka se chovala velmi povýšeně, někdy jsme na ni museli čekat hodiny, než jsme se mohli na něco zeptat nebo dostat klíč.
SlužbyNevím o tom, že by hotel měl nějaké služby.
SportKdo touží po klasickém skialpinismu, tomu může trať na Krippensteinu přinést překvapení, ale podle mě rozhodně stojí za to zde strávit jeden den. Dachstein-West je také v pořádku, ale na dlouhý víkend bych zde určitě nestrávil více času, tratě jsou krátké a rychle se dá omrzet spousta ježdění na vlecích.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zbyněk Pošmura
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pohádkové okolí, příšerné a amatérské služby hotelu.
Pohádkové okolí, příšerné a amatérské služby hotelu.
Inzerovaný vyhřívaný bazén je také podvod. Voda v bazénu studená i přesto, že v bazénu plave teploměr, který ukazuje 24C, což ale byla venkovní teplota. K žádnému vyhřívání zde zřejmě nedochází...
StravaStrava byl největší problém. Po pojmem All-inclusive si představuji úplně něco jiného.
Snídaně formou bufetu na plastovém ubrusu, byla každý den stejná. To by nebyl ještě takový problém, kdyby oběd formou balíčku znamenal, že si musí každý ze snídaně ten balíček vyrobit sám. Oběd byl tedy vlastně kopie snídaně. Osm obdobných snídaní znamenalo tak šestnáct stejných jídel po dobu dovolené. Po pár dnech je to neúnosné.
Večer byla roznášená večeře, kterou bych nazval podvodem. Polévka do malého hrníčku, řízek velikosti dlaně a tři nedovařený malý brambory opravdu chlapa nezasytí. Následoval dezert, který by byl vhodnější kdykoliv jen né večer. Místo toho bych doporučoval větší porce hlavního jídla.
Výběr byl ze dvou jídel z nichž ve většině případů aspoň jedno jídlo tvořil pokus o italskou kuchyni. Tzn., ubohá porce nějak upravených těstovin.
Snažili jsme se například poprosit o větší porci rýže a nebylo nám vyhověno.
Hotel šetří a snaží se osekat své služby kde je možné a na jídle je to nejvíce poznat.
Rozhodně nedoporučuji kupovat si stravu v hotelu! Možná tak snídani a jinak chodit na jídlo jinam.
Pokoj sám o sobě byl dostačující. Úklid se konal velmi sporadicky, spíše se jednalo o ustlání a během týdne výměna ručníku.
SlužbyHotel šetří a snaží se osekat své služby kde je možné... Údajně má hotel nové ruské majitele, kde se to personál učí, spíše to nezvládá...
Například garáž pro úschovnu kol, jedna stále otevřené neuklizená garáž plná nejrůznějšího bordelu. Stačilo by uklidit...
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Silvie S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově spokojenost. Za ty peníze paráda.
Celkově spokojenost. Za ty peníze paráda.
Snídaně paráda, večeře tak 7/10.
UbytováníHotelové pokoje by mohli být lépe uklízeny, celková čistota.
SlužbyOkey.
SportOkey.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...