Best Western Plus Arcadia
od 11 536 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 536 Kč za os.
od 12 063 Kč za os.
od 5 102 Kč za os.
od 12 812 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 9 hodnocení)
Oldřich R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Hana G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice se nám líbilo. Apartman byl čistý, vybavení mohlo být lepší, hlavně ůžkoviny by potřebovaly vyměnit za nové.
Velice se nám líbilo. Apartman byl čistý, vybavení mohlo být lepší, hlavně ůžkoviny by potřebovaly vyměnit za nové.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Oldřich R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Aleš B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mohu doporučit - příjemné prostředí, osobní přístup, standardní "západní" lidské chování.
Pokud jde o lyžování o Vánocích - samozřejmě zasaženo teplým počasím, co mne zarazilo -
- zasněžování sněžnými děly i přes den za plného provozu - v kombinaci s větrem a namrzáním
umělého sněhu na brýlích docela nebezpečné.
Mohu doporučit - příjemné prostředí, osobní přístup, standardní "západní" lidské chování.
Pokud jde o lyžování o Vánocích - samozřejmě zasaženo teplým počasím, co mne zarazilo -
- zasněžování sněžnými děly i přes den za plného provozu - v kombinaci s větrem a namrzáním
umělého sněhu na brýlích docela nebezpečné.
Strava byla vlastní v apartmánu, pokud jde o restaurace - velmi dobrá standardní rakouská kvalita.
Stravovací zařízení na sjezdovce - se bohužel trochu blíží "českému" standardu - ředěná, nastavovaná
gulášová polévka a nabídka přepalovaného "fast-foodu".
Ubytování příjemné, pouze tip pro cestovatele, kteří již mají problémy se zády - nikdy si neobjednávejte
apartmán s jednou ložnicí a dodatečným lůžkem ve formě rozkládací sedačky, ještě ke všemu již staršího
výrobního data - je to pak utrpení.
U konkrétního pokoje by neškodilo přidat na kvalitě úklidu ještě ke všemu, když si předchozí zákazník
úklid platí - prach a nevyluxované koberce......
Služby hotelu velmi dobré - zejména kvalita a čistota bazénu a sauny, které denně k dispozici.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...