Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka zodpovedala popisu. jedine izba bola trošku iná ako na fotke ale inač dobré ubytovanie, dvojplatnička 2 hrnce, 1 nerezová panvica atd. Skibus chodil pravidelne cesta trvala cca 8 min.
Dovolenka zodpovedala popisu. jedine izba bola trošku iná ako na fotke ale inač dobré ubytovanie, dvojplatnička 2 hrnce, 1 nerezová panvica atd. Skibus chodil pravidelne cesta trvala cca 8 min.
Ranajky vlastné. Obed niečo na svahu v samoobslužnej restavrácie schnitzel do 12+ eur zo zemiakmy. Večera vlastná.
UbytováníDobré. velká vyhoda vlastná malá kuchynka blízko pekáren z potravinamy trošku ale predražené. wifi stojí 21 eur. Oplatí sa viac nakúpit v bile v ischgli.
SportVynikajúce, škoda ze nie je stále pekne, ket fúka nemusia isť všetky lanovky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)







