Hotel Klara apartments

Hodnocení: 3/5

Rakousko, Ischgl / Kappl, Kappl

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od centra města Centrum 2 km
  • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 600 m
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Zastávka skibusu Zastávka skibusu ano
  • Půjčovna lyží Půjčovna lyží ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Jakub Pokorný

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Vyborne stravena dovolena. Trosku drazsi ale za ty penize se to urcite vyplati! Vsem doporucuji!!!

Vyborne stravena dovolena. Trosku drazsi ale za ty penize se to urcite vyplati! Vsem doporucuji!!!

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Milan Moravčik

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Tak plusy: cisto, prijemne ubytovanie co sa tyka prostredia, nabytku, spojeny dlhy balkon od kuchyne az po jednu izbu, vyhlad na kopce, plne zariadena kuchyna s mnozstvom priborov, poharov, tanierov, taktiez hrnce na varenie, plechy na pecenie, umyvacka riadu, dobre zariadena kupelna - vana aj sprcha, triedenie odpadu aj ked az na asi 7 roznych (co je uz moc), velke obrovske plus - umyvadla aj na izbe a tak isto vesiaky na stene, dole v predsieni ohrievace na lyziarky, samostatna lyziaren, ski bus rovno pred chatou. Male minusy: jedno wc pre 7 ludi (aj ked problem nebol), na triedenie odpadu by stacili tak 3 kose, nie 7, iba 2 kluce pre 7 ludi od izby a vonkajsich dveri, hlasitost TV len do 23 (asi z 80) - zrejme na zabranenie rusenia nocneho kludu, nebol uplne blizko obchod ale to az tak nevadilo, nakupili sme pri lanovkach.
Este minus bol, ze chcel majitel po nas 2eura za tabletky do umyvacky (ako keby to nemohol mat uz v tom ubytku zaratane). Dalsi velky nedostatok - drahy wifi internet
Ale celkovo sme boli vsetci spokojny, vyborne ubytko.
Pripomienka k dotazniku = preco su tu polozky na kt. som musel odpovedat a som sa s nimi nestretol, napr. kvalita stravovania (kedze sme si samy varili).
Na zaver by som chcel pochvalit pani Luciu, kt. velmi rychlo a svizne reagovala na nase poziadavky... zaroven ma ale mrzi prehnana byrokracia, kt. je okolo toho absolutne zbytocna. Ak platim za cely apartman, nechapem preco by som mal dopredu nahlasovat zoznam ludi a potom riesit problemy, ak niekto ochorie alebo nepojde, ci mame nahradu. Organizujem pre nas kamaratov taketo lyzovacky kazdy rok (uz niekolko sezon) a vacsinou to funguje ovela jednoduchsie. A to zaplatime za cely objekt, je na nas tolko kolki tam prideme a v den prichodu odovzdame majitelovy menny zoznam. Pre zbytocnu byrokraciu okolo uvazujem, ze buduci rok opat budem riesit ubytovanie tak, ako doteraz, teda bez cestovnej agentury.

Tak plusy: cisto, prijemne ubytovanie co sa tyka prostredia, nabytku, spojeny dlhy balkon od kuchyne az po jednu izbu, vyhlad na kopce, plne zariadena kuchyna s mnozstvom priborov, poharov, tanierov, taktiez hrnce na varenie, plechy na pecenie, umyvacka riadu, dobre zariadena kupelna - vana aj sprcha, triedenie odpadu aj ked az na asi 7 roznych (co je uz moc), velke obrovske plus - umyvadla aj na izbe a tak isto vesiaky na stene, dole v predsieni ohrievace na lyziarky, samostatna lyziaren, ski bus rovno pred chatou. Male minusy: jedno wc pre 7 ludi (aj ked problem nebol), na triedenie odpadu by stacili tak 3 kose, nie 7, iba 2 kluce pre 7 ludi od izby a vonkajsich dveri, hlasitost TV len do 23 (asi z 80) - zrejme na zabranenie rusenia nocneho kludu, nebol uplne blizko obchod ale to az tak nevadilo, nakupili sme pri lanovkach.
Este minus bol, ze chcel majitel po nas 2eura za tabletky do umyvacky (ako keby to nemohol mat uz v tom ubytku zaratane). Dalsi velky nedostatok - drahy wifi internet
Ale celkovo sme boli vsetci spokojny, vyborne ubytko.
Pripomienka k dotazniku = preco su tu polozky na kt. som musel odpovedat a som sa s nimi nestretol, napr. kvalita stravovania (kedze sme si samy varili).
Na zaver by som chcel pochvalit pani Luciu, kt. velmi rychlo a svizne reagovala na nase poziadavky... zaroven ma ale mrzi prehnana byrokracia, kt. je okolo toho absolutne zbytocna. Ak platim za cely apartman, nechapem preco by som mal dopredu nahlasovat zoznam ludi a potom riesit problemy, ak niekto ochorie alebo nepojde, ci mame nahradu. Organizujem pre nas kamaratov taketo lyzovacky kazdy rok (uz niekolko sezon) a vacsinou to funguje ovela jednoduchsie. A to zaplatime za cely objekt, je na nas tolko kolki tam prideme a v den prichodu odovzdame majitelovy menny zoznam. Pre zbytocnu byrokraciu okolo uvazujem, ze buduci rok opat budem riesit ubytovanie tak, ako doteraz, teda bez cestovnej agentury.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Jakub Pokorný

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Vyborne stravena dovolena. Trosku drazsi ale za ty penize se to urcite vyplati! Vsem doporucuji!!!

Vyborne stravena dovolena. Trosku drazsi ale za ty penize se to urcite vyplati! Vsem doporucuji!!!

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Milan Moravčik

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Tak plusy: cisto, prijemne ubytovanie co sa tyka prostredia, nabytku, spojeny dlhy balkon od kuchyne az po jednu izbu, vyhlad na kopce, plne zariadena kuchyna s mnozstvom priborov, poharov, tanierov, taktiez hrnce na varenie, plechy na pecenie, umyvacka riadu, dobre zariadena kupelna - vana aj sprcha, triedenie odpadu aj ked az na asi 7 roznych (co je uz moc), velke obrovske plus - umyvadla aj na izbe a tak isto vesiaky na stene, dole v predsieni ohrievace na lyziarky, samostatna lyziaren, ski bus rovno pred chatou. Male minusy: jedno wc pre 7 ludi (aj ked problem nebol), na triedenie odpadu by stacili tak 3 kose, nie 7, iba 2 kluce pre 7 ludi od izby a vonkajsich dveri, hlasitost TV len do 23 (asi z 80) - zrejme na zabranenie rusenia nocneho kludu, nebol uplne blizko obchod ale to az tak nevadilo, nakupili sme pri lanovkach.
Este minus bol, ze chcel majitel po nas 2eura za tabletky do umyvacky (ako keby to nemohol mat uz v tom ubytku zaratane). Dalsi velky nedostatok - drahy wifi internet
Ale celkovo sme boli vsetci spokojny, vyborne ubytko.
Pripomienka k dotazniku = preco su tu polozky na kt. som musel odpovedat a som sa s nimi nestretol, napr. kvalita stravovania (kedze sme si samy varili).
Na zaver by som chcel pochvalit pani Luciu, kt. velmi rychlo a svizne reagovala na nase poziadavky... zaroven ma ale mrzi prehnana byrokracia, kt. je okolo toho absolutne zbytocna. Ak platim za cely apartman, nechapem preco by som mal dopredu nahlasovat zoznam ludi a potom riesit problemy, ak niekto ochorie alebo nepojde, ci mame nahradu. Organizujem pre nas kamaratov taketo lyzovacky kazdy rok (uz niekolko sezon) a vacsinou to funguje ovela jednoduchsie. A to zaplatime za cely objekt, je na nas tolko kolki tam prideme a v den prichodu odovzdame majitelovy menny zoznam. Pre zbytocnu byrokraciu okolo uvazujem, ze buduci rok opat budem riesit ubytovanie tak, ako doteraz, teda bez cestovnej agentury.

Tak plusy: cisto, prijemne ubytovanie co sa tyka prostredia, nabytku, spojeny dlhy balkon od kuchyne az po jednu izbu, vyhlad na kopce, plne zariadena kuchyna s mnozstvom priborov, poharov, tanierov, taktiez hrnce na varenie, plechy na pecenie, umyvacka riadu, dobre zariadena kupelna - vana aj sprcha, triedenie odpadu aj ked az na asi 7 roznych (co je uz moc), velke obrovske plus - umyvadla aj na izbe a tak isto vesiaky na stene, dole v predsieni ohrievace na lyziarky, samostatna lyziaren, ski bus rovno pred chatou. Male minusy: jedno wc pre 7 ludi (aj ked problem nebol), na triedenie odpadu by stacili tak 3 kose, nie 7, iba 2 kluce pre 7 ludi od izby a vonkajsich dveri, hlasitost TV len do 23 (asi z 80) - zrejme na zabranenie rusenia nocneho kludu, nebol uplne blizko obchod ale to az tak nevadilo, nakupili sme pri lanovkach.
Este minus bol, ze chcel majitel po nas 2eura za tabletky do umyvacky (ako keby to nemohol mat uz v tom ubytku zaratane). Dalsi velky nedostatok - drahy wifi internet
Ale celkovo sme boli vsetci spokojny, vyborne ubytko.
Pripomienka k dotazniku = preco su tu polozky na kt. som musel odpovedat a som sa s nimi nestretol, napr. kvalita stravovania (kedze sme si samy varili).
Na zaver by som chcel pochvalit pani Luciu, kt. velmi rychlo a svizne reagovala na nase poziadavky... zaroven ma ale mrzi prehnana byrokracia, kt. je okolo toho absolutne zbytocna. Ak platim za cely apartman, nechapem preco by som mal dopredu nahlasovat zoznam ludi a potom riesit problemy, ak niekto ochorie alebo nepojde, ci mame nahradu. Organizujem pre nas kamaratov taketo lyzovacky kazdy rok (uz niekolko sezon) a vacsinou to funguje ovela jednoduchsie. A to zaplatime za cely objekt, je na nas tolko kolki tam prideme a v den prichodu odovzdame majitelovy menny zoznam. Pre zbytocnu byrokraciu okolo uvazujem, ze buduci rok opat budem riesit ubytovanie tak, ako doteraz, teda bez cestovnej agentury.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...