Der Waldhof Hodnocení: 4/5
od 2 862 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 862 Kč za os.
od 5 220 Kč za os.
od 1 620 Kč za os.
od 4 205 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 7 hodnocení)
Tento hotel je 23. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 106 v Kaprun / Zell am See.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super zájezd, mohu jen doporučit
Super zájezd, mohu jen doporučit
Dle popisu, velký výběr snídaní
UbytováníOdpovídá popisu
SlužbyDle popisu dostačující
SportSuper, upravené
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Veronika Novotná
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vse paradni, v pripade vlastni dopravy je umisteni penzionu celkem na dobrem miste. Vsechna lyzarska strediska jsou cca do 20 minut.
Vse paradni, v pripade vlastni dopravy je umisteni penzionu celkem na dobrem miste. Vsechna lyzarska strediska jsou cca do 20 minut.
V horske oblasti Zell am See je plaz naprosto uzasna :)) ..
StravaJidlo v penzionu bylo dobre. Na pozadani pridali. Vecere obsahovala polivku, hlavni jidlo a dezert. Napoj zdarma dle libosti - voda/dzus. Snidane formou bufetu, vseho dostatek.
UbytováníMyslim, ze cena odpovidala kvalite ubytovani. Pokud nekomu nevadi palanda, tak ok.
SlužbyV hotelu maji fotbalek, ping pong a dalsi hry. Je tam spolecenska mistnost s deskovkami a knihami k zapujceni. Jine sluzby jsme nevyuzili a ani se o ne nezajimali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2025
Moc pěkný zájezd, vše bylo v naprostém pořádku.
Moc pěkný zájezd, vše bylo v naprostém pořádku.
Jídlo v hotelu bylo na dobré úrovni, i když se nejednalo o nic speciálně úžasného. Co trochu zamrzelo bylo, že večeře byla samoobsluha, sice chápu, že to je časově úsporné, každopádně to na mě působí trochu levně.
Jídlo na sjezdovkách bylo bohužel velmi předražené s tím, že nebylo nijak zvlášť kvalitní. Navíc se v podstatě neustále na menu objevovala 4 stejná jídla. Jako vážně obyčejný řízek s hranolkama za 20 euro je trochu moc.
Náš pokoj byl dost malý, každopádně byl útulný a bylo v něm vše, co člověk potřeboval a postel byla pohodlná.
SlužbySpokojenost, obsluha byla ochotná.
SportObří areály, člověk jede v podstatě každý den do jiného a všechny jsou tak velké, že je člověk za den ani nemůže stihnout prolyžovat. Sjezdovky jsou skvělé, rozmanité, scenérie je přímo úchvatná někdy.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Veronika Novotná
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vse paradni, v pripade vlastni dopravy je umisteni penzionu celkem na dobrem miste. Vsechna lyzarska strediska jsou cca do 20 minut.
Vse paradni, v pripade vlastni dopravy je umisteni penzionu celkem na dobrem miste. Vsechna lyzarska strediska jsou cca do 20 minut.
V horske oblasti Zell am See je plaz naprosto uzasna :)) ..
StravaJidlo v penzionu bylo dobre. Na pozadani pridali. Vecere obsahovala polivku, hlavni jidlo a dezert. Napoj zdarma dle libosti - voda/dzus. Snidane formou bufetu, vseho dostatek.
UbytováníMyslim, ze cena odpovidala kvalite ubytovani. Pokud nekomu nevadi palanda, tak ok.
SlužbyV hotelu maji fotbalek, ping pong a dalsi hry. Je tam spolecenska mistnost s deskovkami a knihami k zapujceni. Jine sluzby jsme nevyuzili a ani se o ne nezajimali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Bohumila Stivarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Penzion,čistý,v klidném prostředí,málo parkovacích míst.
Penzion,čistý,v klidném prostředí,málo parkovacích míst.
Strava chutná,rozmanitá,jako problém vidím absenci zeleniny na snídaně.
UbytováníAdekvátní ceně pobytu.
SlužbyNejvíc mě zarazilo chování vedení penzionu, kdy jsem z jídelny vynášela ovoce pro svou dceru na svačinu. Sice jsem si nevšimla upozornění na dveřích o zákazu vynášení jídla, ale nečekala jsem, ze po mě někdo vyběhne skoro jako po zlodějce a bude to chtít zaplatit. Stačilo na tuto informaci na dveřích pouze upozornit. Procestovala jsem poměrně dost zemí, ale takovou zkušenost odjinud nemám. Patrně mentalita místních občanů.
SportSjezdovky upravené, spíše pro náročnější lyžaře, pro menší děti a málo zkušené lyžaře velmi malá nabídka adekvátní náročnosti sjezdovek. Lanovky a vleky velmi dobré, obsluha u vleků a lanovek ochotná a všímavá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super zájezd, mohu jen doporučit
Super zájezd, mohu jen doporučit
Dle popisu, velký výběr snídaní
UbytováníOdpovídá popisu
SlužbyDle popisu dostačující
SportSuper, upravené
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana Gabrišová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebyla jsem spokojena.Tuto kratší dovolenou zkazil fakt že jsem byla ubytovaná v pokoji se 2 pány. Cestovní kancelář neupozornila že je toto možné. Nejezdívám na dovolenou sama ale toto vpořádku není klient by měl být upozorněn. Pánové byli sice velice hodní a vstřícní ale toto není dovolená. A levné zrovna nebylo. Zkazilo mně to úplně dovolenou.
Pochvala panu průvodci,byl velmi vstřícný,bezvadně vše vysvětloval.Ale organizace cestovky ohledně ubytování hrozné. Také spát na pryčnák pro studenty - hrůza. Nikdy více.
Nebyla jsem spokojena.Tuto kratší dovolenou zkazil fakt že jsem byla ubytovaná v pokoji se 2 pány. Cestovní kancelář neupozornila že je toto možné. Nejezdívám na dovolenou sama ale toto vpořádku není klient by měl být upozorněn. Pánové byli sice velice hodní a vstřícní ale toto není dovolená. A levné zrovna nebylo. Zkazilo mně to úplně dovolenou.
Pochvala panu průvodci,byl velmi vstřícný,bezvadně vše vysvětloval.Ale organizace cestovky ohledně ubytování hrozné. Také spát na pryčnák pro studenty - hrůza. Nikdy více.
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...