Jiří Myslivec
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi příjemné ubytování mimo centrum v klidném krásném místě. Nádherný pohled na hory. Krásné okolí. Snadné parkování. Nedaleko lanovky fungující i v létě, které vás vezmou na krásné vrcholy hor. Pokud byste nechtěli používat auto, přímo u hotelu je stanice autobusu jedoucího do Kitzbühlu.
Velmi příjemné ubytování mimo centrum v klidném krásném místě. Nádherný pohled na hory. Krásné okolí. Snadné parkování. Nedaleko lanovky fungující i v létě, které vás vezmou na krásné vrcholy hor. Pokud byste nechtěli používat auto, přímo u hotelu je stanice autobusu jedoucího do Kitzbühlu.
Nebyly jsme u moře ale v horách, takže pláž ne. Hory prostě nádherné krásné. Prostě Alpy.
StravaStrava standardní dobrá. První večer bylo dokonce grilování. Jedna večeře nás překvapila svím složením, byly boloňské špagety a k tomu řízek. Nezvyklé ale dobré. Snídaně standardní švédský stůl.
UbytováníUbytování podle představ. Pokoj s přistýlkou. Vlastní sprcha, vana a WC. Wifi je funkční, ale pouze v přízemí. Na pokoji byl signál již slabší. Na pokoji je i TV, ale kvůli tomu na dovče nejsme tak jsme jí vůbec nepustili, nemohu tedy posoudit výběr.
SlužbySlužby hotelu dle očekávání. Navíc je v hotelu bazének cca 5x8 metrů. Po návratu z tůry to bylo příjemné osvěžení. Je tam i sauna. Pro ty co jako mi jedou s dětmi, je vedle hotelu malé dětské hřiště (kolotoč, houpačky). Vedla hotelu je i příjemný venkovní relaxační plocha a malou fontánkou.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







