Rakousko - Kitzbühel / Mittersill Rakousko

 • Popis

  Vyhledávané středisko zimní dovolené, malebné alpské městečko Mittersill, se rozkládá mezi svahy Kitzbühelských Alp a národního parku Vysoké Taury. Leží v půvabném údolí řeky Salzach a v jeho okolí se nachází celkem 6 lyžařských středisek. V pozadí městečka se totiž celoročně tyčí zasněžené štíty alpských velikánů. Městem projíždějí skibusy, které dopravují lyžaře k jejich vytouženým sjezdovkám. V ceně lyžařských pernamentek již obvykle bývá tato doprava zahrnuta. Mittersill dále nabízí vynikající podmínky pro lyžování běžecké, sáňkování či bruslení. Můžete také využít možnosti koupání v krytém bazénu.

  Nejznámějším lyžařským střediskem oblasti je 8 km vzdálený Kitzbühel. Pokud nevyužijete služeb skibusu, který vás může vyvézt do horského sedla Pass Thurn (1 274 m), můžete se svézt také novou lanovkou Panoramabahn, jež vede z městečka Hollersbach. Zdejší nejpopulárnější lyžařskou trasou je tzv. Kitzbühelské Safari.

  Obrovská lyžařská oblast Zillertal Arena propojuje střediska Gerlos-Königsleiten a Hochkrimml-Gerlosplatte, která jsou snadno dostupná směrem na západ z Mittersillu. Východním směrem leží střediska Kaprun & Zell am See, Rauris, které je jedním z menších středisek, stejně tak jako Ski Arena Wildkogel a především rodinami s dětmi oblíbené ledovcové středisko Weissee. Zajímavostí střediska Ski Arena Wildkogel je nejdelší sáňkařská dráha na světě. Je dlouhá 14 km a pod vrcholem Wildkogel (2 225 m) na ní dochází k překonání výškového rozdílu 1 280 m.

Nejnovější recenze Rakousko - Kitzbühel / Mittersill

Celkem: 8,8 Moc moc doporučuji

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Moc moc doporučuji Zobrazit celou recenzi

Tereza L., 17.07.2017, Datum pobytu: 8.7. - 12.7.2017
Oblast: Rakousko Rakousko, Kitzbühel / Mittersill, Hotel: Naturlebnishotel Kehlbachwirt

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Naturlebnishotel Kehlbachwirt, Kitzbühel / Mittersill, Rakousko Tereza L. 2017-07-17 8.8 1 10 Hotel Kehlbachwirt

Celkem: 5,8 Ubytování malé, vybavení více než skromné. Velkou výhodou byla blízkost skibusu a 10 minut cesty skibusem na sjezdovku. Skiareál velký,...

 • 4,5 Ubytování
 • 4 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Ubytování malé, vybavení více než skromné. Velkou výhodou byla blízkost skibusu a 10 minut cesty skibusem na sjezdovku. Skiareál velký, ze sjezdovek se dalo poměrně vybrat, ale je zde poměrně krkolomná propojenost vleků se sjezdovkami. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velmi skromné, malé ubytování. Pro 7 lidí absolutně nedostačující vybavení kuchyně (1x malá pánev + 1x hrnec), což ale po podání stížnosti na recepci hotelu promptně napravili a dodali další hrnec s pánví. Dále už byly k dispozici jen talíře 2 velikostí, skleničky, příbory a nože, takže vaření probíhalo v bojových podmínkách. Koupelna spojená s toaletou s nefunkčním větráním byla pro 7 lidí také ne úplně dostačující. Účtovaných 90 Eur za závěrečný úklid byl vzhledem k velikosti apartmánáu a úrovni uklizenosti po našem příjezdu vysloveně výsměch. Wifi omezená jen na 1 zařízení na osobu.

Strava
Ubytování bylo bez stravy

Služby hotelu
Měli jsme ubytování s minimem služeb, poskytované služby byly spíše pod úrovní průměru - omezená wifi, neúměrně drahá povinná platba za závěrečný úklid. Velká spokojenost ovšem s personálem na recepci, který byl ochotný promptně řešit případné stížnosti.

Sjezdovky
Středisko velké, sjezdovky dostupné, horší napojení sjezdovek na vleky

Jana T., 20.03.2017, Datum pobytu: 10.3. - 17.3.2017
Oblast: Rakousko Rakousko, Kitzbühel / Mittersill, Hotel: Apartmány London Pub

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Apartmány London Pub, Kitzbühel / Mittersill, Rakousko Jana T. 2017-03-20 5.8 1 10 Appartement London Pub

Celkem: 4 Apartmán neodpovídal skvělé fotografii vámi zveřejněné,zařízení pokoje bylo vybydlené,vůbec se tam neuklízelo,na chodbách byly po celou...

 • 2 Ubytování
 • 3 Cena
 • 9 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Apartmán neodpovídal skvělé fotografii vámi zveřejněné,zařízení pokoje bylo vybydlené,vůbec se tam neuklízelo,na chodbách byly po celou dobu odpadky po kobercích.Na pokoji nebylo po příjezdu koupelnové prádlo.pod okny balkonu neskutečný nepořádek.Vůbec nevím,za co jsme platili 50Eu na závěr pobytu - údajně za úklid. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Viz.horní rámeček

Strava
Vlastní

Služby hotelu
Hodně špatné!

Sjezdovky
Velmi dobré,kvalitně upravené.

Helena Pličková, 20.03.2017, Datum pobytu: 10.3. - 14.3.2017
Oblast: Rakousko Rakousko, Kitzbühel / Mittersill, Hotel: Apartmány London Pub

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Apartmány London Pub, Kitzbühel / Mittersill, Rakousko Helena Pličková 2017-03-20 4 1 10 Appartement London Pub

Celkem: 9 Supeer dakujem

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Supeer dakujem Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dobre

Strava
Výborná

Služby hotelu
Top

Tomáš Soják, 20.02.2017, Datum pobytu: 14.2. - 17.2.2017
Oblast: Rakousko Rakousko, Kitzbühel / Mittersill, Hotel: Naturlebnishotel Kehlbachwirt

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Naturlebnishotel Kehlbachwirt, Kitzbühel / Mittersill, Rakousko Tomáš Soják 2017-02-20 9 1 10 Naturerlebnishotel Kehlbachwirt

Celkem: 9 Krasná, pohodová, lyžařsko turistická dovolená v příjemné lokalitě v blízkostí top sjezdovek na ledovci (Kitzsteinhorn).

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Krasná, pohodová, lyžařsko turistická dovolená v příjemné lokalitě v blízkostí top sjezdovek na ledovci (Kitzsteinhorn). Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj měl vybavení, jaké bych od pokoje v této lokalitě a kategorii očekávala, žádný designový zážitek, ale klasika, pohodlí a čistota.

Strava
V hotelu moc dobře vaří, k večeři salátový bufet, servírovaná polévka, hlavní chod (tři varianty, jedna z nich vegetariánská) a dezert. Žádná vysoká gastronomie, ale dobré, poctivé jídlo. Snídaně bohatá, snad jen menší výběr teplých jídel (jen vařená vajíčka), ale naprosto dostačující.

Služby hotelu
Hotel příjemný, s neformální přátelskou atmosférou a dobrou kuchyní a saunou.

Pláž
Ekvivalentem k pláži je při zimní dovolené nejspíš sjezdovka, v okruhu několika kilometrů od hotelu je několik lyžařských středisek (Zell am See, Kitzsteinhorn, Kaprun..), všechny v tradiční rakouské kvalitě.

Eliška K., 19.02.2017, Datum pobytu: 11.2. - 14.2.2017
Oblast: Rakousko Rakousko, Kitzbühel / Mittersill, Hotel: Naturlebnishotel Kehlbachwirt

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Naturlebnishotel Kehlbachwirt, Kitzbühel / Mittersill, Rakousko Eliška K. 2017-02-19 9 1 10 KEHLBACHWIRT

Všechny recenze Rakousko - Kitzbühel / Mittersill

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622