Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobrý dojem, odjížděli jsme s tím, že se do hotelu Parkhotel v Kirchbergu zase rádi vrátíme.
Velmi dobrý dojem, odjížděli jsme s tím, že se do hotelu Parkhotel v Kirchbergu zase rádi vrátíme.
pláž v Kirchbergu není
StravaStrava byla jedn oduchá, porce přiměřené, na výběr k večeři vždy ze dvou jídel, bohaté předkrmy, snídaně pestré
UbytováníUbytování bylo odpovídající ceně, prostorný pokoj, dostačující koupelna, velmi příjemný balkon s nádherným výhledem
SlužbySlužby hotelu byly naprosto v pořádku, personál velice milý a vstřícný, celkově veliká spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
