Hubertus Hodnocení: 3/5
od 3 160 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 160 Kč za os.
od 1 827 Kč za os.
od 6 420 Kč za os.
od 7 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Aleš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doporučujeme.
Doporučujeme.
dostatek koupališť v okolí
StravaStrava byla pestrá, obědový balíček samoobsluhou ze snídaně, celkově vše chutné.
UbytováníÚtulné a klidné prostředí (krásně šumící potok nedaleko)
SlužbyVše bez problémů.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Tomáš B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Travil som silvestra mnohokrat v Tatrach.No uz radsej obetujem 600 km Sem ako v predrazenom slovensku.Stalo to za to.A urcite sa sem vratim!
Travil som silvestra mnohokrat v Tatrach.No uz radsej obetujem 600 km Sem ako v predrazenom slovensku.Stalo to za to.A urcite sa sem vratim!
Strava bola velmy rozmanita .Pochutil som si.Bez najmensej chyby.A to silvestrovske menu to vsetko zavrsilo :-)
UbytováníPekne utulne nenarocne.Len 2 dni boli ako keby menej kurili.
SlužbyPersona ochotny prijemny aj bez znalosti jazy by som sa urcite dohovoril.Moznost sauny 1xza pobyt to my fakt bodlo.
SportAnkogel cca 5min.autom.Chodil som vlastny aj ked pravidelne chodil skibus.Byvalo veterno.V penzione bol pravidelne pocasie a webkamery ake su svahy tak som si krasne naplanoval aj Mölltaler.Ten je sice neakych 20 min. od hotela ale tie svahy urcite sstoja za to.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Tomáš B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Travil som silvestra mnohokrat v Tatrach.No uz radsej obetujem 600 km Sem ako v predrazenom slovensku.Stalo to za to.A urcite sa sem vratim!
Travil som silvestra mnohokrat v Tatrach.No uz radsej obetujem 600 km Sem ako v predrazenom slovensku.Stalo to za to.A urcite sa sem vratim!
Strava bola velmy rozmanita .Pochutil som si.Bez najmensej chyby.A to silvestrovske menu to vsetko zavrsilo :-)
UbytováníPekne utulne nenarocne.Len 2 dni boli ako keby menej kurili.
SlužbyPersona ochotny prijemny aj bez znalosti jazy by som sa urcite dohovoril.Moznost sauny 1xza pobyt to my fakt bodlo.
SportAnkogel cca 5min.autom.Chodil som vlastny aj ked pravidelne chodil skibus.Byvalo veterno.V penzione bol pravidelne pocasie a webkamery ake su svahy tak som si krasne naplanoval aj Mölltaler.Ten je sice neakych 20 min. od hotela ale tie svahy urcite sstoja za to.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Peter J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Barbora M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Markéta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si se vším všudy užili, rádi se do Rakouska do budoucna vrátíme...
Dovolenou jsme si se vším všudy užili, rádi se do Rakouska do budoucna vrátíme...
Byli jsme ubytovaní vysoko v horách, na pláž to bylo hodně z ruky...
StravaSrava byla podávána formou bufetu, snídaně relativně pestré, akorát by nemusely být každý den míchaná vajíčka se slaninou...Velmi nám chutnali místní polévky.Celkově jsme byli spokojeni a nehladověli jsme :-))...
UbytováníDvoulůžkový pokoj byl dostačující, vybavení ve venkovském stylu se nám moc líbil. Na pokoji nechyběl trezor ani mini bar.Jen malá výtka k matracím, byly dosti proleželé, tudíž jsme spali v ďolíku...Ale na druhou stranu jsme měli jistotu, že nespadneme z postele :-))
SlužbyHotel nabízel malé wellnes, ale nevyužili jsme..Odpoledne jsme měli v ceně kávu nebo čaj a sladké pečivo, to nám občas před večeří přišlo vhod...
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...