Alpenhotel Marcius Hodnocení: 3/5
od 4 470 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 470 Kč za os.
od 3 560 Kč za os.
od 5 585 Kč za os.
od 6 104 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Simona R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám na dovolené moc líbilo, počasí nádherné, sjezdovka opravdu blízko, příjemné hospůdky na svahu a hlavně možnost lyžování i v Itálii. Byli jsme i s dětmi a trošku jsme tam postrádali modré sjezdovky. Spíše je to pro zkušenější lyžaře a sjezdovky prudší. Prostředí nádherné, hospůdka U SLováka velice příjemná, mluví tam česky a slovensky:-).
Celkově se nám na dovolené moc líbilo, počasí nádherné, sjezdovka opravdu blízko, příjemné hospůdky na svahu a hlavně možnost lyžování i v Itálii. Byli jsme i s dětmi a trošku jsme tam postrádali modré sjezdovky. Spíše je to pro zkušenější lyžaře a sjezdovky prudší. Prostředí nádherné, hospůdka U SLováka velice příjemná, mluví tam česky a slovensky:-).
Jídlo v okolí v restauracích dražší, ale vezli jsme si svoje a občas došli na pizzu a pivko a dalo se.
UbytováníUbytování splnilo naše očekávání, čisté, pěkné, útulné, každý jsme měli své soukromí, kachlová kamna a terasa jako bonus.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iva B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Ivona Masopustová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lyžařská oblast spíše pro zkušenější lyžaře. V době našeho příjezdu hustě chumelilo, takže sjezdovky neupravené, místy až nesjízdné. Bohužel tak vypadaly i druhý den, když už nechumelilo a bylo krásné počasí.
Co nás ale naštvalo bylo to, že ve smlouvě s cestovní kanceláří uvedeno, že v den příjezdu a odjezdu nám budou zavazadla přepravena k apartmánu a každá další cesta je za poplatek 5 Euro. Recepční hotelu nám však sdělila, že zrovna tento apartmán už nepatří k jejich hotelu a za vyvezení věcí k apartmánu (pouze nahoru) si účtovali 20 Euro.
Lyžařská oblast spíše pro zkušenější lyžaře. V době našeho příjezdu hustě chumelilo, takže sjezdovky neupravené, místy až nesjízdné. Bohužel tak vypadaly i druhý den, když už nechumelilo a bylo krásné počasí.
Co nás ale naštvalo bylo to, že ve smlouvě s cestovní kanceláří uvedeno, že v den příjezdu a odjezdu nám budou zavazadla přepravena k apartmánu a každá další cesta je za poplatek 5 Euro. Recepční hotelu nám však sdělila, že zrovna tento apartmán už nepatří k jejich hotelu a za vyvezení věcí k apartmánu (pouze nahoru) si účtovali 20 Euro.
Strava byla vlastní.
UbytováníCelkem skromně zařízené chalupy ve stráni, ke každé je příjezdová cesta. Apartmán byl čistý, bylo tam teplo, takže vše, co jsme potřebovali.
Poloha skutečně u sjezdovky.
Sjezdovky pro náročnější lyžaře, v době našeho pobytu neupravené. Hlavní vleky byly v provozu. Některé menší vleky v provozu nebyly a sjezdovka u nich ještě od otevření areálu rolbu neviděla.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Simona R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám na dovolené moc líbilo, počasí nádherné, sjezdovka opravdu blízko, příjemné hospůdky na svahu a hlavně možnost lyžování i v Itálii. Byli jsme i s dětmi a trošku jsme tam postrádali modré sjezdovky. Spíše je to pro zkušenější lyžaře a sjezdovky prudší. Prostředí nádherné, hospůdka U SLováka velice příjemná, mluví tam česky a slovensky:-).
Celkově se nám na dovolené moc líbilo, počasí nádherné, sjezdovka opravdu blízko, příjemné hospůdky na svahu a hlavně možnost lyžování i v Itálii. Byli jsme i s dětmi a trošku jsme tam postrádali modré sjezdovky. Spíše je to pro zkušenější lyžaře a sjezdovky prudší. Prostředí nádherné, hospůdka U SLováka velice příjemná, mluví tam česky a slovensky:-).
Jídlo v okolí v restauracích dražší, ale vezli jsme si svoje a občas došli na pizzu a pivko a dalo se.
UbytováníUbytování splnilo naše očekávání, čisté, pěkné, útulné, každý jsme měli své soukromí, kachlová kamna a terasa jako bonus.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Radoslav H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám všem vybrané místo moc líbilo.Není co vytknout.
Celkově se nám všem vybrané místo moc líbilo.Není co vytknout.
Ubytování v apartmánech bylo dobré,vybavenost kuchyně dostačující.
SlužbyKaždé ráno možnost zakoupení čerstvého pečiva,zbytek jsme nevyužili.Jen wifi za poplatek,tak u dětí zklamání!?
SportNa to,že sněhové podmínky nebyly úplně nejlepší,tak sjezdovky byly perfektně upravené a uměle zesněžené.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslav Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iva B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...