Best Western Plus Arcadia
od 11 536 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 536 Kč za os.
od 12 063 Kč za os.
od 5 102 Kč za os.
od 12 812 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Josef O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Magda L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hledali jsme ubytování na poslední chvíli, vzhledem k jarním prázdninám v Rakousku to byl oříšek. Počítali jsme s horší kvalitou ubytování a větším dojezdem na sjezdovky.
Hledali jsme ubytování na poslední chvíli, vzhledem k jarním prázdninám v Rakousku to byl oříšek. Počítali jsme s horší kvalitou ubytování a větším dojezdem na sjezdovky.
vlastní
UbytováníHospodářská usedlost, naproti vchodu kravín a pro rakouské vesnice typický zápach, to ale nevadilo, s tím jsme počítali. Když vejdete do domu, všude smrdí zatuchlina, v apartmánech ale naštěstí ne. Apartmán prostorný, vybavením jako když spíte "u babičky", umístěný až ve 3.patře (po lyžování trápení), na schodech namontován pro invalidy schodolez, takže malý prostor na projití, s taškami a lyžáky to byl trochu problém.
Doplácí se za úklid a spotřebu energií, podle loňského roku, kdy jsme byli ubytovaní jinde, mi připadla spotřeba dost vysoká, nevím jak si to paní domácí počítala. CK uvádí taxu 3 eura na osobu a den, my byli ubytováni 3 noci, měli jsme platit za 3 osoby 18 eur, platili jsme 28 či 28 euro - vše bez dokladu, jen nám to ukázala napsané na kousku papíru. Nakonec jsme dopláceli téměř 80 euro. Už vím, proč nebyl problém v tomto domě sehnat ubytování.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Libor N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S penzionem dullerhof jsme nebyli vůbec spokojeni,v první řadě z důvodu nesnesitelného zápachu po celém penzionu!!Paní domácí umí bohužel pouze rakouskou němčinou,anglicky neřekne ani slovo.poukaz na slevu na skipas jsme dostali po dvou dnech když už jsme měli zakoupený 4dení skipasy za plnou cenu.Řidič skibusu po nás chtěl 10 euro za odvoz z Hermagoru,které jsme mu samozřejmě nedali.Také Vás musím informovat,že na svých stránkách klamete zákazníky s udávanou cenou za energie,ta není 15-20 euro za apartmán a týden,ale 26euro za čtyři noci ve třech lidech s minimální spotřebou!Navíc nám nebyl od pána ani vystaven doklad o zaplacení!
S pozdravem Libor Nečas.
S penzionem dullerhof jsme nebyli vůbec spokojeni,v první řadě z důvodu nesnesitelného zápachu po celém penzionu!!Paní domácí umí bohužel pouze rakouskou němčinou,anglicky neřekne ani slovo.poukaz na slevu na skipas jsme dostali po dvou dnech když už jsme měli zakoupený 4dení skipasy za plnou cenu.Řidič skibusu po nás chtěl 10 euro za odvoz z Hermagoru,které jsme mu samozřejmě nedali.Také Vás musím informovat,že na svých stránkách klamete zákazníky s udávanou cenou za energie,ta není 15-20 euro za apartmán a týden,ale 26euro za čtyři noci ve třech lidech s minimální spotřebou!Navíc nám nebyl od pána ani vystaven doklad o zaplacení!
S pozdravem Libor Nečas.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Magda L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hledali jsme ubytování na poslední chvíli, vzhledem k jarním prázdninám v Rakousku to byl oříšek. Počítali jsme s horší kvalitou ubytování a větším dojezdem na sjezdovky.
Hledali jsme ubytování na poslední chvíli, vzhledem k jarním prázdninám v Rakousku to byl oříšek. Počítali jsme s horší kvalitou ubytování a větším dojezdem na sjezdovky.
vlastní
UbytováníHospodářská usedlost, naproti vchodu kravín a pro rakouské vesnice typický zápach, to ale nevadilo, s tím jsme počítali. Když vejdete do domu, všude smrdí zatuchlina, v apartmánech ale naštěstí ne. Apartmán prostorný, vybavením jako když spíte "u babičky", umístěný až ve 3.patře (po lyžování trápení), na schodech namontován pro invalidy schodolez, takže malý prostor na projití, s taškami a lyžáky to byl trochu problém.
Doplácí se za úklid a spotřebu energií, podle loňského roku, kdy jsme byli ubytovaní jinde, mi připadla spotřeba dost vysoká, nevím jak si to paní domácí počítala. CK uvádí taxu 3 eura na osobu a den, my byli ubytováni 3 noci, měli jsme platit za 3 osoby 18 eur, platili jsme 28 či 28 euro - vše bez dokladu, jen nám to ukázala napsané na kousku papíru. Nakonec jsme dopláceli téměř 80 euro. Už vím, proč nebyl problém v tomto domě sehnat ubytování.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.