Alpenfriede (Jerzens) Hodnocení: 3/5
od 2 662 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 662 Kč za os.
od 3 530 Kč za os.
od 8 280 Kč za os.
od 6 201 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Michal Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé
Skvělé
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Šárka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
personál hotelu je vynikající - nápomocný, milý a ochotný
byla jsem nadšená z wellnesu, množství saun, útulné prostředí...
některé pokoje nemají moc pěkný výhled, ale na pokoji jsme byli stejně většinou až večer, tak to nevadilo
matrace bych vyměnila za tvrdší, ale jinak jsem byla s pokojem velmi spokojená!
co je ale fantastické, tak stravování v hotelu - snídaně i večeře byly bezkonkurenční (jsem přitom na stravování poměrně vybíravá :))
hotel je skvělé místo i pro děti - bazénky jsou ale oddělené, takže neruší dospělé
sjezdovky jsou dostupné skibusy - staví hned před hotelem a v lyžácích dojedete až ke sjezdovce (asi za 20min)
personál hotelu je vynikající - nápomocný, milý a ochotný
byla jsem nadšená z wellnesu, množství saun, útulné prostředí...
některé pokoje nemají moc pěkný výhled, ale na pokoji jsme byli stejně většinou až večer, tak to nevadilo
matrace bych vyměnila za tvrdší, ale jinak jsem byla s pokojem velmi spokojená!
co je ale fantastické, tak stravování v hotelu - snídaně i večeře byly bezkonkurenční (jsem přitom na stravování poměrně vybíravá :))
hotel je skvělé místo i pro děti - bazénky jsou ale oddělené, takže neruší dospělé
sjezdovky jsou dostupné skibusy - staví hned před hotelem a v lyžácích dojedete až ke sjezdovce (asi za 20min)
není
Stravanaprostá spokojenost, není co vytknout, široký výběr, regionální kuchyně vč.bioproduktů, ryb...skvělé
nejlepší snídaňový raut co znám
ubytko bylo bezva, čisté, užívali jsme si hlavně 2 koupelny :)
doporučovala bych hotelu vyměnit matrace za tvrdší, ale jinak spokojenost
wellnes byl čistý, útulné prostředí, asi 4 sauny a 3x pára, 2 bazénky (a možná ještě něco, co jsme neobjevili :))
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Šárka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
personál hotelu je vynikající - nápomocný, milý a ochotný
byla jsem nadšená z wellnesu, množství saun, útulné prostředí...
některé pokoje nemají moc pěkný výhled, ale na pokoji jsme byli stejně většinou až večer, tak to nevadilo
matrace bych vyměnila za tvrdší, ale jinak jsem byla s pokojem velmi spokojená!
co je ale fantastické, tak stravování v hotelu - snídaně i večeře byly bezkonkurenční (jsem přitom na stravování poměrně vybíravá :))
hotel je skvělé místo i pro děti - bazénky jsou ale oddělené, takže neruší dospělé
sjezdovky jsou dostupné skibusy - staví hned před hotelem a v lyžácích dojedete až ke sjezdovce (asi za 20min)
personál hotelu je vynikající - nápomocný, milý a ochotný
byla jsem nadšená z wellnesu, množství saun, útulné prostředí...
některé pokoje nemají moc pěkný výhled, ale na pokoji jsme byli stejně většinou až večer, tak to nevadilo
matrace bych vyměnila za tvrdší, ale jinak jsem byla s pokojem velmi spokojená!
co je ale fantastické, tak stravování v hotelu - snídaně i večeře byly bezkonkurenční (jsem přitom na stravování poměrně vybíravá :))
hotel je skvělé místo i pro děti - bazénky jsou ale oddělené, takže neruší dospělé
sjezdovky jsou dostupné skibusy - staví hned před hotelem a v lyžácích dojedete až ke sjezdovce (asi za 20min)
není
Stravanaprostá spokojenost, není co vytknout, široký výběr, regionální kuchyně vč.bioproduktů, ryb...skvělé
nejlepší snídaňový raut co znám
ubytko bylo bezva, čisté, užívali jsme si hlavně 2 koupelny :)
doporučovala bych hotelu vyměnit matrace za tvrdší, ale jinak spokojenost
wellnes byl čistý, útulné prostředí, asi 4 sauny a 3x pára, 2 bazénky (a možná ještě něco, co jsme neobjevili :))
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Michal Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé
Skvělé
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...