Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 249 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 49 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Barbora M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
.....
.....
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Gita Gajdušková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená v Leogangu s širokým spektrem vyžití pro děti i dospělé, přímo na cyklostezce.
Skvělá dovolená v Leogangu s širokým spektrem vyžití pro děti i dospělé, přímo na cyklostezce.
Velice bohatá snídaně, večeře vždy tematická (italský večer, rakouské speciality, řízky...apod). neomezená konzumace jídla, nápoje se platili zvlášť. Děti měly džus k večeři zdarma.
UbytováníPokoj jsme měli malý (manželská postel a patrová postel), ale na přespání stačilo.
Příště bych volila spíš rodinný pokoj, který je větší, pro rodinu s dětmi ideální.
Čisto, hotelový úklid každý den.
Vybavení hotelu dobré, sauna, kolárna/lyžárna, restaurace v provozu celý den. Velká zahrada s vyžitím pro děti (trampolíny, stolní tenis, klouzačky, odrážedla, branky, šipky, stolní fotbal....).Ideální pro děti.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Gabriela S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel se nachází na krásném klidném místě (vesnice), má krásné okolí, což jsme ostatně od dovolené v Rakousku čekali. Pokud máte malé děti, na přilehlé zahradě je spousta možností, jak je zabavit.
Na základě recenzí jsme očekávali jídelní lístek a tipy na výlet v češtině, ale nebylo tomu tak. Německy neumíme, takže jsme vše museli pracně překládat a možná tak k naší škodě nevyužili všeho, co nabízeli... Z výletů určitě doporučujeme lanovou dráhu v Leogangu s výstupem na ASITZ! Lanovka je v ceně kartiček Alpincard a strávili jsme tam včetně výstupu, oběda v restauraci a pobytu na střední stanici lanovky (to určitě nevynechat!) půl dne. Ač jsme vyjížděli ráno za drobného deště, nakonec se vyčasilo, takže jsme byli rádi, že jsme to kvůli počasí nevzdali. Určitě ale s sebou bundy a vyrazit v pořádných botách, ne žabkách... Další z výletů, který nás nadchl, byl výlet na Hitlerovo Orlí hnízdo, které je cca hodinu cesty od hotelu, takže se dá v pohodě stihnout být do večeře zpátky ...
Hotel se nachází na krásném klidném místě (vesnice), má krásné okolí, což jsme ostatně od dovolené v Rakousku čekali. Pokud máte malé děti, na přilehlé zahradě je spousta možností, jak je zabavit.
Na základě recenzí jsme očekávali jídelní lístek a tipy na výlet v češtině, ale nebylo tomu tak. Německy neumíme, takže jsme vše museli pracně překládat a možná tak k naší škodě nevyužili všeho, co nabízeli... Z výletů určitě doporučujeme lanovou dráhu v Leogangu s výstupem na ASITZ! Lanovka je v ceně kartiček Alpincard a strávili jsme tam včetně výstupu, oběda v restauraci a pobytu na střední stanici lanovky (to určitě nevynechat!) půl dne. Ač jsme vyjížděli ráno za drobného deště, nakonec se vyčasilo, takže jsme byli rádi, že jsme to kvůli počasí nevzdali. Určitě ale s sebou bundy a vyrazit v pořádných botách, ne žabkách... Další z výletů, který nás nadchl, byl výlet na Hitlerovo Orlí hnízdo, které je cca hodinu cesty od hotelu, takže se dá v pohodě stihnout být do večeře zpátky ...
Jídlo velmi chutné, mužská část naší rodiny byla spokojena. Pro nás ženy příliš mnoho vepřového, klobás, salámů a zelí k večeři. Pouze 1x kuřecí maso! Aspoň vždy zelenina. Pivo k večeři po přepočtu za 100,- Kč ;-)
UbytováníPokoje čisté, vcelku pěkné, dvoulůžáky mají oddělené postele :-)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Olga Drápalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prožili jsme báječné dny plné vánoční atmosféry. Díky spokojenosti uvažujeme o další lyžařské dovolené ve stejném hotelu.
Prožili jsme báječné dny plné vánoční atmosféry. Díky spokojenosti uvažujeme o další lyžařské dovolené ve stejném hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan Komůrka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celkova spokojenost,v rakousku jsme byli jiz nekolikrat zde to bylo perfektni ,ochotny personal vcestine jidelni listek s doporucenim pro vylety,vyborna strava,dene uklid pokoje,
celkova spokojenost,v rakousku jsme byli jiz nekolikrat zde to bylo perfektni ,ochotny personal vcestine jidelni listek s doporucenim pro vylety,vyborna strava,dene uklid pokoje,
nelze nic vytknout,skvela apestra strava-jideni listek v cestine
Ubytovánípokoj svelkym balkonem,denne uklit,
Službyvelmi ochotny personal ,nabitka na akce v okoli
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Árpád Ferenc Kondor
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Navzdory nedostatkům jsme se velmi dobře bavili, personál byl velmi milý a pozorný. Okolí je nádherné, rádi bychom se vrátili. Sleva karta byla velmi dobře použitelná.
Navzdory nedostatkům jsme se velmi dobře bavili, personál byl velmi milý a pozorný. Okolí je nádherné, rádi bychom se vrátili. Sleva karta byla velmi dobře použitelná.
Odpoledne byly chutné zákusky, káva a čaj. Večeře byla formou bufetu, kterou jsme mohli konzumovat na zahrádce. Byl dostatečný výběr, salátový bar, dezert.
UbytováníPokoj je malý, z dvou postelí je jedna dětská velikost. WC v koupelně je úzké a nepohodlné. Výhled z pokoje je však nádherný.
SlužbyInternet byl z pokoje dostupný jen 2-3 dny, poté už jen z restaurace v přízemí.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...