Markéta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená, krásný hory, vyhlídky.............
Nádherná dovolená, krásný hory, vyhlídky.............
Strava byla formou polopenze. Ráno - bohaté snídaně formou švédských stolů + káva, čaj, džus (ke snídani vždy papír v německém jazyce s menu na večer, počasí na den a nějaký citát = příjemné). Večeře - servírované a seskládané formou - předkrm (vlastní výběr ze salátů), polévka nebo 2. předkrm, hlavní jídlo, dezert. Co se týče večeří, některé kombinace byli pro nás Čechy zvláštní, ale jinak chuťové výborné. Nápoje alko, nealko k večeři zdarma.
Vždy jsme se odchází od stolu přejedení :), tak že opravdu spokojenost.
Hotel krásný, na výborném a klidném místě. Kousíček je umístěna lanovka za 5 minut jste v centru Hinterglammu. Pokoje čisté, nábytek hezký standardní, každý pokoj má svůj balkón.
Nezkoušeli jsme, pořád jsme byli mimo hotel :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







