Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je velmi dobrý. Velkou výhodou je, že paní, která nás přijala mluví česky, stejně tak i vetšina personálu, takže poradí, co je v okolí a předala i tip na výlety. Hotel pěkný, pokoje čisté, balkon společný na celé patro, ale velký, výhled do okolí. Parkování dostatečné pro všechny! Jídlo obyčejnější, ale chuťově dobré. Okolí hotelu krásné, v blízkosti velký park pro děti, promenáda, krasné restaurace a bary. V okolí mnoho možností jak strávit dovolenou.
Celkový dojem je velmi dobrý. Velkou výhodou je, že paní, která nás přijala mluví česky, stejně tak i vetšina personálu, takže poradí, co je v okolí a předala i tip na výlety. Hotel pěkný, pokoje čisté, balkon společný na celé patro, ale velký, výhled do okolí. Parkování dostatečné pro všechny! Jídlo obyčejnější, ale chuťově dobré. Okolí hotelu krásné, v blízkosti velký park pro děti, promenáda, krasné restaurace a bary. V okolí mnoho možností jak strávit dovolenou.
Snídaně jednoduché, ale vše v pořádku. Večere 3 chody, polévka, hlavní jidlo, někdy i salatový bufet a dezert. Jídlo bylo chutné.
UbytováníDostali jsme asi největší pokoj, takže za nás super, vše čisté, každý den probíhal úklid.
SlužbyČesky mluvící personál poradí. Dostali jsme také slevu na lanovku. Vše v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







