Hotel Arena City Hotel Salzburg

Hodnocení: 4/5

Rakousko, Salcbursko, Salzburg

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 3 833 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Umístění:
Hotel vítá hosty v Salcburku.

Vybavení:
Přátelský personál recepce vám rád pomůže s jakýmikoli dotazy. K vybavení patří úschovna zavazadel, trezor, bankomat a prodejní automat. V celém hotelu je k dispozici Wi-Fi. Turistická přepážka nabízí pomoc s rezervací výletů. Hotel nabízí řadu zařízení pro hosty se zdravotním postižením, včetně dvou výtahů a zařízení přístupného pro vozíčkáře. K dispozici je supermarket, obchod se suvenýry a další obchody pro nakupování a prohlížení památek. Hosté mohou zaparkovat svá auta v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti. Mezi další služby patří hlídání dětí, 24hodinová pokojová služba a prádelna. Denní tisk je k dispozici (za poplatek). V business centru je k dispozici fax a projektor.

Ubytování:
Klimatizace a topení zajišťují příjemnou teplotu v pokoji. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí velikosti „queen-size“ a rozkládací pohovkou. Přistýlky jsou k dispozici na vyžádání. K dispozici je také trezor, minibar a psací stůl. Pro pohodlí hostů je k dispozici žehlička a žehlicí souprava. K dispozici je také satelitní TV, rádio a bezplatné Wi-Fi. Koupelna se sprchou a vanou je vybavena fénem a telefonem. Na vyžádání jsou k dispozici bezbariérové ​​pokoje. Ubytování nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.

Sport/Zábava:
Řada sportovních a zábavních možností nabízí flexibilní volnočasové aktivity. Hosté si mohou užít pěkné počasí na terase. Kromě sauny a parní lázně nabízí hotelová rekreační zóna za příplatek také masáže.

Stravování:
Na výběr jsou různé možnosti stravování, jako je restaurace, snídaňová místnost, kavárna, bar a bohatá snídaně formou bufetu vás láká ráno vstát z postele.

Kreditní karty:


Důležité pokyny:
Pokoje Economy / eko pokoje se obvykle liší od standardních pokojů velikostí, vybavením a umístěním. Tento typ pokoje přiděluje nezávisle na místě hoteliér v závislosti na dostupnosti.

Pokoje se 2 pokoji mohou být i mezonetové nebo mezonetové.

Za určitá zařízení, nabídky a aktivity mohou být účtovány další poplatky.

Pokud jste si zarezervovali zájezd bez transferu přes XPUR a dorazíte do rezervovaného hotelu po 18:00, informujte o tom prosím hoteliéra před příjezdem, aby vaše rezervovaná služba zůstala v platnosti.

Dětské postýlky jsou k dispozici na místě na vyžádání. Můžete být ubytováni v posteli rodičů. V případě potřeby. Na místě se platí příplatek.

Upozorňujeme, že v den příletu se můžete odbavit od 15:00 hodin (platí i pro noční lety) (s místními odchylkami). V den odjezdu můžete svůj pokoj používat do 11:00 (v závislosti na místních změnách).

Nabídka rezervace hotelu platí pouze pro účastníky zájezdu, kteří si zarezervovali let z Německa, Rakouska, Švýcarska nebo zemí Beneluxu, mají v těchto zemích bydliště a mohou předložit příslušný doklad. Hoteliéři jsou oprávněni požadovat dodatečné platby na místě nebo odmítnout rezervaci bez příslušného důkazu.

Vezměte prosím na vědomí, že v některých městech a obcích se vybírá daň z přenocování (městská daň). Poplatek není zahrnut v ceně zájezdu; daň z ubytování (městská daň) je účtována hotelem při příjezdu nebo odjezdu. Výše daně se může lišit v závislosti na kategorii hotelu, ročním období, délce cesty a dni příjezdu.

Od začátku října do konce května mohou být v některých destinacích zařízení/služby omezeny nebo nebudou nabízeny vůbec z důvodu počasí nebo nízkého počtu návštěvníků. Omezení se mohou vztahovat na hotelová zařízení, stravovací služby, venkovní zařízení a aktivity. Během této doby mohou v rezervovaném hotelu nebo sousedním hotelu nebo v bezprostřední blízkosti probíhat renovace nebo stavební práce.

Vstupní podmínky pro německé občany lze nalézt na www.auswaertiges-amt.de

Hosté s jiným než německým občanstvím by měli včas kontaktovat příslušný konzulát ohledně aktuálních vstupních požadavků.

Vízové poplatky nejsou zahrnuty v ceně zájezdu.

Omezená pohyblivost

Vezměte prosím na vědomí, že naše zájezdy s cestovními službami obecně nejsou vhodné pro cestovatele s omezenou pohyblivostí.

(pouze na vyžádání e-mailem)

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od centra města Centrum 2.5 km
  • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 30 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Fitness Fitness ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Leszek N.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Prostorný, zajímavě osvětlený pokoj, několik desítek metrů od hotelu k veřejné dopravě, parkování zdarma a chutné, vydatné snídaně

Prostorný, zajímavě osvětlený pokoj, několik desítek metrů od hotelu k veřejné dopravě, parkování zdarma a chutné, vydatné snídaně

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Nelze použít

Strava

Chutné, čerstvé a bohaté snídaně.

Ubytování

Velký pokoj, originálně vybavený pokoj, velmi pěkné osvětlení. Vkusně zařízená koupelna

Služby

Ochotný a zdvořilý personál

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Leszek N.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Prostorný, zajímavě osvětlený pokoj, několik desítek metrů od hotelu k veřejné dopravě, parkování zdarma a chutné, vydatné snídaně

Prostorný, zajímavě osvětlený pokoj, několik desítek metrů od hotelu k veřejné dopravě, parkování zdarma a chutné, vydatné snídaně

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Nelze použít

Strava

Chutné, čerstvé a bohaté snídaně.

Ubytování

Velký pokoj, originálně vybavený pokoj, velmi pěkné osvětlení. Vkusně zařízená koupelna

Služby

Ochotný a zdvořilý personál

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout