Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Gasthof Werfenerhof

Rakousko, Salcbursko

Více o ubytování

od 6 500 za osobu

Vyberte termín

Podobné hotely v této lokalitě

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 116 714

Park a okolí

RODINNÉ LYŽOVÁNI V RAKOUSKU - WERFENWENG V nadmořské výšce 1000 až 1850 metrů nad mořem se 45 kilometrů od Salzburku nachází úchvatné rodinné lyžařské středisko Werfenweng. Téměř 30 kilometrů sjezdových tratí uspokojí všechny lyžaře a milovníky zimních radovánek. Moderní 8-mi sedačková gondola Ikarus doveze lyžaře na vrchol za pouhých 6 minut. pro děti a začínající lyžaře je připraven skvělý inspirativní areál plný zajímavých pomůcek ke zdokonalování. Středisko se pyšní perfektně upravenými sjezdovkami a ideálními sněhovými podmínkami. PŘEDNOSTI SKIAREÁLU WERFENWENG: - Rozmanitost sjezdovek, úchvatná panoramata, dostatek vleků a lanovek, útulné rustikální alpské chaty - Sněhově stabilní nadmořská výška 1000 – 1 850m -29 perfektně upravovaných sjezdovkových kilometrů s obtížností pro začátečníky, rodiny s dětmi i profesionály - Vrcholem lyžařské oblasti je 6km dlouhá panoramatická trasa - Skiareál zaměřený na rodiny s dětmi - Kids Snow Park s inspirativními prvky, které děti baví ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ: Aby zimní dovolená přinesla radost celé rodině, musí si na své přijít i děti! Werfenweng nabízí skvělé zábavné sjezdovky pro všechny děti a mládež. Zde je nuda doslova minulostí. Dětský snowpark s tučňákem BOBO zabaví a nadchne každého. Na objevení zde čeká na 8 tras, sáňkařská dráha i krytý pojízdný pás. Akčnost dětí je zde zaručena. Dětský snowpark se rozkládá na 8 hektarech a vstup je již zahrnut v ceně skipasu. Toto místo nabízí ideální podmínky pro hravé učení. CENY SKIPASŮ 2021/2022 NA 3 DNY: - Dospělý (ročník 1963-2002) - 2600,- Kč - Senior (ročník 1962 a starší) : 2400,- Kč - Mládež (ročník 2003,2004,2005): 2400,- Kč - Děti (ročník 2006-2015) : 1450,- Kč - Večerní lyžování dospělý: 415,- Kč (každý pátek) - Večerní lyžování dítě: 260,- Kč (každý pátek) HOTEL WERFENERHOF 3*: Hotel se nachází ve vzdálenosti 10km od Werfenwengu a celodenní spojení je zajištěno skibusem, který zastavuje přímo před hotelem - cesta skibusem k lanovce trvá 15 minut. Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích pro 2 až 4 osoby s TV a koupelnou. Snídaně je podávána formou bufetu, večeře 3-chodové menu.

1. den

Odjezd před polednem / kolem poledne - dle nástupního místa. Přejezd do Rakouska, v podvečer ubytování v hotelu Werfenerhof 3*, večeře, nocleh.

2. den

Po snídani odjezd skibusem na lyžování do oblasti Werfengen, kde si užijí zimní radovánky lyžaři všech úrovní. Vzhledem k tomu, že středisko je ideálním místem pro rodiny s dětmi, budou to právě ti nejmenší, kteří ocení zdejší skvělé výukové tratě a prvky. Celodenní lyžování. Návrat skibusem na hotel. Večeře, nocleh.

3. den

Snídaně, celodenní lyžování v oblasti Werfengenn. Večeře, nocleh.

4. den

Po snídani odjezd autobusem na lyžování, celodenní volno. V odpoledních hodinách odjezd zpět, návrat v pozdějších hodinách.

Cena nezahrnuje:

pojisteni

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od centra města 200 m
  • Vzdálenost od letiště 35 km
  • Vzdálenost od sjezdovky 7 km
  • TV ano
  • Bar ano
  • Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace ano
  • Wifi zdarma ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...