Therme Laa Hotel & Spa Hodnocení: 4/5
od 8 099 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 099 Kč za os.
od 2 862 Kč za os.
od 4 920 Kč za os.
od 2 439 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Viera H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vcelku spokojnost,
Vcelku spokojnost,
Strava bola uplne super, mali sme polpenziu, kuchar bol Madar a varil naozaj vyborne. Ranajky boli formou svedskych stolov, nebolo toho na vyber prehnane vela, ale uplne to postacovalo. Kvalita jedla bola vyborna. Vecera bola formou 4 chodoveho menu z ktoreho ste si mohli zvolit. Vsetko co sme ochutnali bolo fakt vynikajuce. Za nas velka pochvala :-)
UbytováníHotel bol pekny, cisty, izby priestranne, ziadne male kumbalky, fakt na urovni. Kupelne boli sice male a starsie ale ciste takze to neprekazalo.
SlužbyHotel mal aj wellness, nebolo nam vsak spomenute ze je to wellness len pre dospelych (bola to nude zona cize vsetci komplet nahy, nemali tam ani plachty ako sme boli zvyknuti z inych hotelov - co mne osobne vadilo) pre deti bol k dispozicii mensi bazen ale tam zase bola chladna voda kedze bol prepojeny s vonkajsim bazenom... keby sme vedeli ze wellness je len pre dospelych tak by sme si urcite zvolili iny hotel
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Viera H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vcelku spokojnost,
Vcelku spokojnost,
Strava bola uplne super, mali sme polpenziu, kuchar bol Madar a varil naozaj vyborne. Ranajky boli formou svedskych stolov, nebolo toho na vyber prehnane vela, ale uplne to postacovalo. Kvalita jedla bola vyborna. Vecera bola formou 4 chodoveho menu z ktoreho ste si mohli zvolit. Vsetko co sme ochutnali bolo fakt vynikajuce. Za nas velka pochvala :-)
UbytováníHotel bol pekny, cisty, izby priestranne, ziadne male kumbalky, fakt na urovni. Kupelne boli sice male a starsie ale ciste takze to neprekazalo.
SlužbyHotel mal aj wellness, nebolo nam vsak spomenute ze je to wellness len pre dospelych (bola to nude zona cize vsetci komplet nahy, nemali tam ani plachty ako sme boli zvyknuti z inych hotelov - co mne osobne vadilo) pre deti bol k dispozicii mensi bazen ale tam zase bola chladna voda kedze bol prepojeny s vonkajsim bazenom... keby sme vedeli ze wellness je len pre dospelych tak by sme si urcite zvolili iny hotel
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...