Pension Maximilian Hodnocení: 3/5
od 4 793 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 793 Kč za os.
od 1 768 Kč za os.
od 5 430 Kč za os.
od 7 410 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 11 hodnocení)
Jan V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan Beneš
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc se nám líbilo,nádherná destinace.
Moc se nám líbilo,nádherná destinace.
Snídaně podávané formou bufetu-slušný výběr.Večeře o 3 chodech-chutné.
UbytováníS ubytováním jsme byli moc spokojeni,každý den uklizeno na pokoji co 3 dny výměna ručníků.V celém hotelu pořádek,čisto.
SlužbySpokojeni,ochotný majitel i personál.
Sport--------
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena odpovídá kvalitě, jenom jsem se museli jednou stěhovat, z jiného pokoje na druhý.
Cena odpovídá kvalitě, jenom jsem se museli jednou stěhovat, z jiného pokoje na druhý.
snídaně jednotné, večeře malé porce.
Ubytováníčisté, ale obyčejné, hotel je zařízen spíše na školní zájezdy, které tam byly. V noci hodně rušno. Nic pro náročné zákazníky.
SlužbyPersonál příjemný.
SportDostupnost sjezdovek dobrá, ski bus u hotelu a za pět minut na sjezdovkách.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra Cvrčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobrý den,
služby cestovní kanceláře hodnotím kladně, hotel již nikoliv.
dobrý den,
služby cestovní kanceláře hodnotím kladně, hotel již nikoliv.
sjezdovky výborné, dostupnost cca 7 minut
Stravasnídaně - nic extra, 3 dny to samé. Pouze raječ, okurka, marmeláda, sýr a salám. žádné ovoce ani pití kromě čaje a kávy. Ani voda....večeře byly lepší, servítované,chutné ale mohla být k dispozici k pití alespoň obyčejná voda...
Ubytovánídojem špatný, neboť se v hotelu nachází kuřárna a vzhledm k tomu, že byly neustále otevřeny dveře, kouř byl cítít v celé budově, i v pokoji. Bohužel při poptávce mne nenapadlo řešit, jestli se v hotelu kouří. Nepředpokládala jsem , že v dnešní době by to bylo vůbec možné. Měli jsem objednaný pokoj pro 3x dospělý a 1x dítě 15 let. Ubytováni jsme byli v pokoji s jedním dvoulůžkem a jednou palandou. Palanda byl nebyl problém, kdyby nebyla dlouhá 150cm...tam se opravdu nevejde ani 15 leté dítě, natož 18 letý syn měřící 190 cm..vzhledem k tomu, že s námi do hotelu přijeli jiní hosté a byli na jednu na noc ubytováni jinde, i když měli zde zaplacený pokoj, neodvážili jsme si říct o jiný a spali jsme na matracích na zemi. Tento hotel rozhoděn nedoporučíme nikomu.
SlužbyMajitel byl příjemný, ale bohužel ostatní nedostatky to zastínily...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovatel neseriózní - zřejmě přebukoval hotel a "přebytky" potom umisťoval po levnějších hotelech v okolí.
První nabídka byla ubytování jinde a dojíždění cca 5 km na jídlo (polopenze) k němu! Další nápad byl jednu noc v Alte Post a ráno - místo lyžování - další stěhování do jiného hotelu!
Ubytovatel neseriózní - zřejmě přebukoval hotel a "přebytky" potom umisťoval po levnějších hotelech v okolí.
První nabídka byla ubytování jinde a dojíždění cca 5 km na jídlo (polopenze) k němu! Další nápad byl jednu noc v Alte Post a ráno - místo lyžování - další stěhování do jiného hotelu!
Jídlo dobré, bez připomínek.
UbytováníNeznám kvalitu ubytování v původním hotelu Hauserwirt, ale náhrada h. Alte Post působila dojmem levného hotelu. Hotel Linde byl lepší.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan Beneš
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc se nám líbilo,nádherná destinace.
Moc se nám líbilo,nádherná destinace.
Snídaně podávané formou bufetu-slušný výběr.Večeře o 3 chodech-chutné.
UbytováníS ubytováním jsme byli moc spokojeni,každý den uklizeno na pokoji co 3 dny výměna ručníků.V celém hotelu pořádek,čisto.
SlužbySpokojeni,ochotný majitel i personál.
Sport--------
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...