ELIŠKA R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi příjemné ubytování. Sice horší domluva anglicky, ale vše se zvládlo. Jinak celkový dojem velmi dobrý.
Velmi příjemné ubytování. Sice horší domluva anglicky, ale vše se zvládlo. Jinak celkový dojem velmi dobrý.
V ubytování jsme měli polopenzi. Snídaně formou bufetu s množstvím všeho a pro každého. Večeře na výběr ze dvou menu, které bylo "jak pro dřevorubce". Rozhodně v ubytování není pocit malých hladových porcí nebo naaranžovaná "kostka ve skluzu". To musíte jinam, tady se opravdu najíte.
UbytováníPokoj čistý, koupelna i WC úplně nové, výborná pitná voda velikost dostačující
SlužbyNebyl problém odnést si dezert na pokoj.
Každé ráno na stole informace o počasí a turistický tip
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









