Tia Monte Hodnocení: 3/5
od 2 888 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 888 Kč za os.
od 1 653 Kč za os.
od 5 340 Kč za os.
od 2 190 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Tímea A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel v centre Innsbrucku je dobrým východiskovým bodom potulkami mestom. Aj keď hotel je 4* potreboval by výraznejšiu rekonštrukciu. Parkovanie v hotelovej garáži ponúka 7 parkovacích miest za poplatok 9 eur/deň. Priestor je pre väčšie autá trošičku stiesnený a môže byť problém pri výjazde. Aj keď zaplatíte parking na deň a v priebehu dňa miesto opustíte, nezaručí Vám hotel, že to parkovacie miesto aj po príchode bude voľné, aj keď ste si zaň zaplatili. Stravovanie vynikajúce, aj keď s monotematickými raňajkami. Celkovo hotel je staršej rekonštrukcie a nezodpovedá 4*. Celkové služby hotela, zariadenie by som hodnotila na 3* hotel. Lyžiarske stredisko Axamer Lizum bolo vzdialené 20 min od hotela.
Hotel v centre Innsbrucku je dobrým východiskovým bodom potulkami mestom. Aj keď hotel je 4* potreboval by výraznejšiu rekonštrukciu. Parkovanie v hotelovej garáži ponúka 7 parkovacích miest za poplatok 9 eur/deň. Priestor je pre väčšie autá trošičku stiesnený a môže byť problém pri výjazde. Aj keď zaplatíte parking na deň a v priebehu dňa miesto opustíte, nezaručí Vám hotel, že to parkovacie miesto aj po príchode bude voľné, aj keď ste si zaň zaplatili. Stravovanie vynikajúce, aj keď s monotematickými raňajkami. Celkovo hotel je staršej rekonštrukcie a nezodpovedá 4*. Celkové služby hotela, zariadenie by som hodnotila na 3* hotel. Lyžiarske stredisko Axamer Lizum bolo vzdialené 20 min od hotela.
Raňajky každé ráno rovnaké. Uvítala by som obmenu teplého bufetu. Večeru sme mali výber z menu. Každý deň bolo jedlo fantastické a tak zatienilo chybičky v obsluhe.
UbytováníIzby boli čisté . Kúpeľňa prešla čiastočnou rekonštrukciou . Wellness malý s dosť nešťastným umiestnením v suteréne hotela. Župan za poplatok . Hotelový hostia prevažne japonskí turisti.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Tímea A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel v centre Innsbrucku je dobrým východiskovým bodom potulkami mestom. Aj keď hotel je 4* potreboval by výraznejšiu rekonštrukciu. Parkovanie v hotelovej garáži ponúka 7 parkovacích miest za poplatok 9 eur/deň. Priestor je pre väčšie autá trošičku stiesnený a môže byť problém pri výjazde. Aj keď zaplatíte parking na deň a v priebehu dňa miesto opustíte, nezaručí Vám hotel, že to parkovacie miesto aj po príchode bude voľné, aj keď ste si zaň zaplatili. Stravovanie vynikajúce, aj keď s monotematickými raňajkami. Celkovo hotel je staršej rekonštrukcie a nezodpovedá 4*. Celkové služby hotela, zariadenie by som hodnotila na 3* hotel. Lyžiarske stredisko Axamer Lizum bolo vzdialené 20 min od hotela.
Hotel v centre Innsbrucku je dobrým východiskovým bodom potulkami mestom. Aj keď hotel je 4* potreboval by výraznejšiu rekonštrukciu. Parkovanie v hotelovej garáži ponúka 7 parkovacích miest za poplatok 9 eur/deň. Priestor je pre väčšie autá trošičku stiesnený a môže byť problém pri výjazde. Aj keď zaplatíte parking na deň a v priebehu dňa miesto opustíte, nezaručí Vám hotel, že to parkovacie miesto aj po príchode bude voľné, aj keď ste si zaň zaplatili. Stravovanie vynikajúce, aj keď s monotematickými raňajkami. Celkovo hotel je staršej rekonštrukcie a nezodpovedá 4*. Celkové služby hotela, zariadenie by som hodnotila na 3* hotel. Lyžiarske stredisko Axamer Lizum bolo vzdialené 20 min od hotela.
Raňajky každé ráno rovnaké. Uvítala by som obmenu teplého bufetu. Večeru sme mali výber z menu. Každý deň bolo jedlo fantastické a tak zatienilo chybičky v obsluhe.
UbytováníIzby boli čisté . Kúpeľňa prešla čiastočnou rekonštrukciou . Wellness malý s dosť nešťastným umiestnením v suteréne hotela. Župan za poplatok . Hotelový hostia prevažne japonskí turisti.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...