Ivana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 5 615 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Snídaňový bufet
Hotel Grauer Bär vás vítá v srdci Innsbrucku, pouhé 2 minuty chůze od historického centra města. Můžete se těšit na klimatizované pokoje a wellness centrum s panoramatickým bazénem v 5. patře. Kulinářské lahůdky nabízí 2 restaurace a hotelový bar. Snídaňová místnost i wellness centrum hotelu Grauer Bär vás potěší panoramatickým výhledem na střechy Innsbrucku a okolní tyrolskou horskou krajinu. Restaurace Woodfire nabízí steakové speciality, včetně suchého zralého hovězího masa. vybavení / atmosféra: moderní cílová skupina: obchodní cestující, cestovatelé na výlety do města
Obecné informace: 24hodinová recepce, check-in od 15:00, check-out do 12:00, hotelová hala / lobby, klimatizace parkování: parkoviště - volitelné, platí se v resortu, 17,00 EUR za auto a noc internet: WIFI v celém objektu - zdarma gastronomie: snídaňová místnost, restaurace, bar kuřácká politika: nekuřácká hotelová domácí mazlíčci: domácí mazlíčci povoleni - volitelné, platí se v resortu, 10,00 EUR za zvíře a noc způsoby platby: hotově, debetní karta, Visa, Mastercard, Diners Club, American Express
krytý bazén 45 m2, parní lázeň - zdarma, sauna - zdarma, whirlpool - zdarma
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Fantastické (na základě 3 hodnocení)
Tento hotel je 1. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 170 v Tyrolsko.
Ivana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Veronika Svobodová
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
První věc, když jsme dorazili k hotelu byla, že jsme hledali kam zaparkujeme auto. Nikdo nás nějak neupozornil, nebo jsme si nevšimli, že hotel nemá svoje parkoviště a že musíme zaparkovat na parkoviště městské, které nebylo zrovna nejlevnější. Krom parkovného bych hotel doporučila nenáročním klientům, my jsme očekávali trošku více.
První věc, když jsme dorazili k hotelu byla, že jsme hledali kam zaparkujeme auto. Nikdo nás nějak neupozornil, nebo jsme si nevšimli, že hotel nemá svoje parkoviště a že musíme zaparkovat na parkoviště městské, které nebylo zrovna nejlevnější. Krom parkovného bych hotel doporučila nenáročním klientům, my jsme očekávali trošku více.
Jídlo musím pochválit, večeře i snídaně byly vynikající, bylo toho spousta na výběr :)
UbytováníNa to, že mají 4* se nám pokoj zdál celkem malinkatý a nic moc udržovaný.
SlužbyChování recepční bylo absolutně nevyhovující takovému hotelu. Místo toho, aby nám vše vysvětlila na začátku, kde co je, kde se můžeme jít najíst, jak se dostaneme na sjezdovky, a pod. Museli jsme se chodit na vše ptát a byla absolutně neochotná.
SportBohužel nás zklamala neupravenost a špatná vyznačenost sjezdovek.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Ivana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Veronika Svobodová
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
První věc, když jsme dorazili k hotelu byla, že jsme hledali kam zaparkujeme auto. Nikdo nás nějak neupozornil, nebo jsme si nevšimli, že hotel nemá svoje parkoviště a že musíme zaparkovat na parkoviště městské, které nebylo zrovna nejlevnější. Krom parkovného bych hotel doporučila nenáročním klientům, my jsme očekávali trošku více.
První věc, když jsme dorazili k hotelu byla, že jsme hledali kam zaparkujeme auto. Nikdo nás nějak neupozornil, nebo jsme si nevšimli, že hotel nemá svoje parkoviště a že musíme zaparkovat na parkoviště městské, které nebylo zrovna nejlevnější. Krom parkovného bych hotel doporučila nenáročním klientům, my jsme očekávali trošku více.
Jídlo musím pochválit, večeře i snídaně byly vynikající, bylo toho spousta na výběr :)
UbytováníNa to, že mají 4* se nám pokoj zdál celkem malinkatý a nic moc udržovaný.
SlužbyChování recepční bylo absolutně nevyhovující takovému hotelu. Místo toho, aby nám vše vysvětlila na začátku, kde co je, kde se můžeme jít najíst, jak se dostaneme na sjezdovky, a pod. Museli jsme se chodit na vše ptát a byla absolutně neochotná.
SportBohužel nás zklamala neupravenost a špatná vyznačenost sjezdovek.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...