Tia Monte Hodnocení: 3/5
od 2 888 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 888 Kč za os.
od 1 653 Kč za os.
od 5 340 Kč za os.
od 2 190 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Ivana Dolenská
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená předčila naše očekávání, byli jsme spokojeni se vším. Jelikož jsme byli ubytování v jiném hotelu, byli jsme podstatně dál od sjezdovek. Nakonec to nehrálo žádnou roli, ke sjezdovkám jsem jezdili autem.
Dovolená předčila naše očekávání, byli jsme spokojeni se vším. Jelikož jsme byli ubytování v jiném hotelu, byli jsme podstatně dál od sjezdovek. Nakonec to nehrálo žádnou roli, ke sjezdovkám jsem jezdili autem.
Strava byla asi největší zážitek z dovolené :). Stravovali jsme se v hotelové restauraci. Snídaně byla každý den stejná, ale bylo na výběr velké množství kombinací. U večeře byl výběr ze dvou hlavních chodů + polévka a dezert. Jídlo bylo skutečně vynikající, nebylo co vytknout. Kvalita potravin se nedá srovnávat s ČR.
UbytováníPokoj uklizený, čistý, s balkonem, TV a telefonem. Ubytování odpovídalo popisu CK. Každý den nám chodili uklízet.
SlužbyHotel nabízel 2x týdně zdarma saunu a páru. Majitel přistupoval ke každému individuálně a zajímal se o spokojenost svých hostů. Vedle hotelu byla za poplatek jízda na pneumatikách, skvělá zábava pro děti i dospělé. Parkování přímo před hotelem zdarma.
SportSjezdovky byly ráno vždy upravené, postupem dne byl sníh horší, ale to se nedá ovlivnit. Na vlecích, by se dalo říct, nebyly fronty. Parkoviště zdarma přímo pod stanicí lanovky. Bohužel při větší návštěvnosti zaměstnanci skiareálu odkláněli auta na vzdálenější parkoviště.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Ivana Dolenská
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená předčila naše očekávání, byli jsme spokojeni se vším. Jelikož jsme byli ubytování v jiném hotelu, byli jsme podstatně dál od sjezdovek. Nakonec to nehrálo žádnou roli, ke sjezdovkám jsem jezdili autem.
Dovolená předčila naše očekávání, byli jsme spokojeni se vším. Jelikož jsme byli ubytování v jiném hotelu, byli jsme podstatně dál od sjezdovek. Nakonec to nehrálo žádnou roli, ke sjezdovkám jsem jezdili autem.
Strava byla asi největší zážitek z dovolené :). Stravovali jsme se v hotelové restauraci. Snídaně byla každý den stejná, ale bylo na výběr velké množství kombinací. U večeře byl výběr ze dvou hlavních chodů + polévka a dezert. Jídlo bylo skutečně vynikající, nebylo co vytknout. Kvalita potravin se nedá srovnávat s ČR.
UbytováníPokoj uklizený, čistý, s balkonem, TV a telefonem. Ubytování odpovídalo popisu CK. Každý den nám chodili uklízet.
SlužbyHotel nabízel 2x týdně zdarma saunu a páru. Majitel přistupoval ke každému individuálně a zajímal se o spokojenost svých hostů. Vedle hotelu byla za poplatek jízda na pneumatikách, skvělá zábava pro děti i dospělé. Parkování přímo před hotelem zdarma.
SportSjezdovky byly ráno vždy upravené, postupem dne byl sníh horší, ale to se nedá ovlivnit. Na vlecích, by se dalo říct, nebyly fronty. Parkoviště zdarma přímo pod stanicí lanovky. Bohužel při větší návštěvnosti zaměstnanci skiareálu odkláněli auta na vzdálenější parkoviště.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.